Skip to content

Karmická astrologie – pozvánka do kurzu

Zajímá vás:

– váš smysl života, co jím je a jak ho dosáhnout

– jak překonat karmické zátěže minulých vtělení

– jak vytěžit dary, které jsou odměnou za to, co jste si v minulém životě odpracovali

– jak se karma projevuje na zdraví a jak se dá zpracovávat

– jak pochopit a pročistit karmické vztahy

Máte už základy astrologie, ponětí o planetách, znameních a domech? V tom případě mám pro vás nabídku prožitkového studia karmické astrologie, která je podle mě jednou z nejzásadnějších částí astrologie. A přitom není tak lehké se o ní srozumitelně dozvědět něco podstatného.

Karmická astrologie ve Hvězdných kurzech je čtvrtroční online kurz, který můžete začít studovat kdykoli.

Vždy co tři dny vám přijde zajímavá čtvrthodinová video-lekce, kterou si můžete prožít kdykoli si na ni nejdete čas, protože vám zůstane navždy. V interaktivním pracovním listu najdete výpisek k lekci i poutavé otázky a úkoly k ukotvení probíraného tématu do vašeho života. Po osmnácti lekcích je pro vás připraven doplňující webinář a zábavná úloha, po jejímž odeslání dostanete zpětnou vazbu. Nakonec si ještě můžete projít nachystaný test, ve kterém se přesvědčíte, co všechno jste se dozvěděli a vstřebali.

Kurz Karmické astrologie je součástí prvního ročníku dvouletého online kurzu Integrální astrologie. Takže pokud základy astrologie nemáte, můžete ho absolvovat v rámci Integrální astrologie za zvýhodněnou cenu.

Stejně tak se můžete po jeho ukončení rozhodnout pustit se do celého dvouletého studia a Karmickou astrologii již vynechat.

Věřím, že vás hloubka a zábavnost poznávání karmické astrologie bude bavit. A že bude pomocnicí ve vašem smysluplném životě.

Chci se přihlásit

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta