Přihlaste se ke studiu Karmického tarotu

Tarot vám může usnadnit život tím, že předem víte, co se máte v jednotlivých obdobích a situacích naučit. A může život prohloubit tím, že vám dá pochopit souvislosti, které zatím ani netušíte.

Teprve s opravdu svobodnou vůlí, ve které nenásledujeme vzorce z nevědomí, můžeme dosahovat svých snů – šťastného partnerství, životu v hojnosti, spravedlivého uznání, harmonických vztahů.

Chci vstoupit do kurzu

Vymaňte se z komických vzorců poznáním tajemství komického tarotu

Protože Poutník/Blázen je pozorovatel karmy. Nastínili jsme si spolu i její povahu a vyzkoušeli už pár technik, jak se z karmy začít vymaňovat. Všechna další pochopení, odhalení vlastních vzorců i schopnosti zákonitosti karmy vidět u ostatních, to vše nás ještě čeká.

 

Co vám přinese kurz Karmický tarot?

Karmický tarot je roční prožitkový kurz, který vás pomocí kombinace video-lekcí a webinářů provede pochopením Velké arkány a toho, jak v ní vidět karmu. Je složen ze 4 dvouměsíčních kurzů, které si lze objednat dohromady nebo každou čtvrtinu samostatně.

Všechny mají 18 video-lekcí, jež jsou doprovozené interaktivními pracovními listy a vždy zakončené společným webinářem. V něm se můžete zeptat na vše, co vás bude k lekcím zajímat.

Po skončení celého kurzu je pro vás připraveno živé setkání, kterého se podle svých možností můžete zúčastnit.

V mé praxi studovalo u mne mnoho žáků. Jak hodnotí své studium?
Co jim dalo a jak se jim změnil život?

Chci vstoupit do kurzu

Studujete krok za krokem

On-line studium bude postupné, video-lekce budou zhruba 15 minutové, takže se v klidu vejdou do vašeho životního rytmu. Čtvrthodinku si vyšetří téměř každý. Techniky, které používám, slouží nejen k dobrému zapamatování, ale také k tomu, aby nás to spolu bavilo a abyste krok po kroku pronikali do onoho magického pochopení a skrze praktické návody se naučili vše používat v životě. 

Co obsahují jednotlivé kurzy?

Nejprve vás v kurzu TO NEJ VE MĚ zasvětím do osobnostních karet. To jsou ty z Memfiských stěn. Zušlechťují duši a tvoří osobní růst. Ve výkladu vždy znamenají spolehnutí se na sebe, na své nejkrásnější schopnosti a dovednosti, na dary, které do nás Vesmír vložil. Těším se, jak budeme vaše karmická nadání objevovat.

Ke každé kartě nás vždy čekají tři lekce, tak jak to známe u Poutníka. Jedna o principu dané karty, druhá o projevech její polarity (plus a mínus) a třetí je o tom, jak se jeví v praxi.

Všechny čtvrtiny kurzu se skládají z 15 lekcí ke kartám a z 3 lekcí s praktickými výklady. Jen v druhé čtvrtině s názvem PŘETNOUT VZORCE se budeme seznamovat s 6 pracovními kartami, které zaplní všech 18 lekcí. Naučíme se v nich mimo jiné mnoho technik odhalujících a zpracovávajících staré vzorce myšlení, cítění a chování. Výklady si vynahradíme ve třetí části s názvem OČISTIT KARMU, kde také prožijeme zbývajících 5 karet činů a poznání, co kdy radí tyto karty dělat. Závěrečná část kurzu se jmenuje UCHOPIT OSUD a my v ní uslyšíme volání karet nebeských, jež nás naučí alchymisticky pracovat s vnějšími vlivy karmy.

Kurz Karmický tarot vám pomůže slyšet vnitřní hlas, chápat osudové souvislosti dějů a vztahů.

Chci vstoupit do kurzu

Z Velké arkány se stane váš každodenní pomocník v rozplétání karmických uzlů vedoucí ke svobodě duše. Karmický tarot může sloužit k výkladům, ale také jako osobní cesta k sobě a k zásadním posunům. Pojďme spolu začít.

Dávám vám 100% garanci vrácení peněz. Nic neriskujte. Pokud do 3 týdnů od nákupu dospěje k názoru, že získané informace a prožitky pro vás nejsou hodnotné a v cestě za vašimi sny je nevyužijete, bez otázek vám vrátím cenu programu v plné výši. Stojím si za kvalitou a hloubkou hvězdných kurzů a vaše spokojenost je pro mě důležitá. Nyní je čas k akci. Přihlaste se, právě začínáme.