Skip to content
Potřebujete hlavně?
ikona-reseni-120x120

Psychoterapie a koučování
Astrologická konzultace
Firemní koučování

ikona-energie-120x120

Vizualizace
Regrese
Tarotová alchymie

ikona-inspirace-120x120

Karmická astrologie
Partnerská astrologie
Určení správného času

Potřebuji hlavně ŘEŠENÍ:

Psychoterapie a koučování

Máte téma, nad kterým přemýšlíte, ve kterém byste se chtěli někam posunout? Ať už se to týká vás samotných, vztahu, rodiny, práce. Ať už je to nějaké trápení, rozhodování, sen nebo přání. Skrze rozhovor se přiblížíme k optimálnímu řešení vaší situace. Jestli půjde o jeden rozhovor za dlouhou dobu nebo pravidelná setkávání, se spolu můžeme domluvit. Někdy člověka překvapí, jak geniálně prosté řešení mu klepe na dveře. Pojďme mu spolu otevřít.

Astrologická konzultace

Dostali jste se do momentu života, ve kterém se potřebujete efektivně zorientovat? Už jste nad tím přemýšleli, ale zatím jste sami nenašli uspokojivou cestu? Možná je na čase podívat se do horoskopu a rozklíčovat, co je úkolem daného období, situace, vztahu. Když víme, proč se věci dějí, můžeme najít elegantní řešení. Možná také chcete vědět, k čemu je právě nejlepší čas, na co se zaměřit a jak předejít případným komplikacím v tom, čemu se věnujete. Připravenost je skvělou výhodou.

Firemní koučování

Potřebujete koučovat klíčové pracovníky firmy nebo pracovat skupinově s celým kolektivem? Přemýšlíte, jak lépe prosperovat? Nalézt řešení bývá s koučem mnohem rychlejší díky různosti pohledů, nezaujatosti kouče, jeho profesionálním otázkám a technikám. V průběhu inspirativních setkávání otevřete nové možnosti. Jako certifikovaný kouč reteamingu vám nabízím spolupráci, na kterou se budete těšit a která povede vás i vaši firmu k růstu a zisku.

Potřebuji hlavně ENERGII:

Vizualizace

Práce s myslí je jednou z nejsilnějších technik práce se sebou. Vizualizacemi si člověk dokáže přivolat, co potřebuje, dokáže rozpustit překážky. Na společném sezení nejprve krátce rozkryjeme vaši aktuální situaci a zorientujeme se v ní. Pak vás při harmonizování energie povedu vizualizací připravenou jen pro vás a vaše probíhající období. Doma si ji pak můžete opakovat podle nahrávky, kterou si můžete také objednat.

Regrese

Potřebujete uvolnit napětí v podvědomí, které brzdí váš život? Regrese dokáže vyčistit tlak z minulých vtělení, traumata, vzpomínky z dětství či třeba z předchozích vztahů. Přistupuji k této silné energetické technice jen v případech, kdy jiné cesty selhaly nebo kdy nelze pomoci jemnější cestou. Většinou se podaří rozpustit blok v jednom sezení, na něž je dobré vyhradit si 3 hodiny. Přestože většinou nevyužijeme celý čas, je pak lepší mít prostor pro zklidnění a odpočinek.

Tarotová alchymie

Tarot je nejen cestou, jak nahlédnout osudu pod ruce, je také možností, jak vyrovnat principy v sobě, aby bylo možné projít alchymistickou branou k setkání se se svou duší a s tím, co nás přesahuje. Návrat k sobě je v dnešní době jeden z největších úkolů, který mění život nejprve nenápadně, ale pak o to zásadněji. Prostě se nedá dělat, že člověk tak silný mystický zážitek nezažil a vrátit se do života před ním. Přes archetypy karet pochopíte svět, sebe a svůj život.

Potřebuji hlavně INSPIRACI:

Karmická astrologie

Zajímá vás, s jakým posláním, smyslem života a osudem jste se tady narodili? Co si nesete z minulých vtělení? V čem se máte prožít k rovnováze? Kdy a jak vznikly vzorce, které vám teď přivolávají opakující se výzvy? Jak je rozplést? Velmi objevné také bývá podívat se z pohledu karmické astrologie na osudové vztahy vašeho života. Pokud budete vědět, co jste si slíbili a co si dlužíte, mohou pak být vaše vztahy čistější a snazší.

Partnerská astrologie

Je to ten pravý, ta pravá? Co od svého partnera vlastně očekáváte? V čem vás může podpořit, co přináší do vašeho života? Odhalením třecích ploch a jejich minimalizací můžete předejít pozdějším nedorozuměním. Vyřešíme, jak sladit komunikaci a na co si dávat pozor. Vyzdvihneme jak silné stránky, tak i to, na čem je vztah založen. Nahlédneme do toho, jak se bude partnerství dařit v budoucnosti. Odpovíme si na všechny vaše konkrétní dotazy.

 Určení správného času

Čeká vás něco důležitého, pro co si můžete určit datum? Někdy je dobrá doba sadit a jindy sklízet. Pokud vás čeká významná událost, které můžete naplánovat datum, je výhodnější, aby to bylo s „požehnáním nebe”. Určení vhodného času pro úspěšný pracovní pohovor, pro uzdravující operaci či šťastnou svatbu je jedním z krásných poslání astrologie.

Pro objednání je dobré vědět:

 • Ráda kombinuji všechny techniky, které mám k dispozici, podle toho, co daný člověk zrovna nejvíce potřebuje. Při objednání můžete uvést, o co máte nejvíce zájem.
 • Přibližně dvěma větami mi, prosím, naznačte, co by mělo být po našem setkání ve vašem životě jinak.
 • Pokud se budeme opírat o astrologii, doplňte mi, prosím, do poptávkového formuláře také datum, čas a místo narození osob, kterými se spolu budeme zabývat (tedy vás, popř. dalších osob).
 • Pokud potřebujete hlavně inspiraci nebo řešení, je možné se většinou domluvit i na telefonickou či skype konzultaci. Pokud máte zájem o techniky jejichž cílem je hlavně energetický posun, je třeba zvolit osobní formu konzultace.
 • Za konzultaci se platí po jejím skončení. Výslednou cenu konzultace si určuje klient sám tím, kolik času vyčerpá.

Ceník

Výslednou cenu konzultace si určuje klient sám tím, kolik času vyčerpá.

Osobní konzultace 2 500 Kč / hodinu
Telefonická, zoom nebo skype konzultace 2 400 Kč / hodinu
Firemní koučování 4 400 Kč – 8 800 Kč / hodinu
Osobní vizualizační nahrávka 1 250 Kč
Poptávkový formulář


  [honeypot honeypot-732]

  Back To Top

  Jaká je vaše životní karta