Skip to content

Překročit karmická pouta 3 – Na hřích a vinu nevěřím

Na hřích a vinu nevěřím

aneb Překročit karmická pouta 3

(část rozhovoru z časopisu Záhady života)

 

Takže moje laická úvaha, že například moje černá luna ve 12. domě v Raku by znamenala dnes práci na obnově rodinného života a stmelování rodiny, je v pořádku, nebo ne?

Ale tvoje je už ve Lvu a říká, že jsi v minulém životě svými duchovními schopnostmi velmi vynikala. A její aspekty s Jupiterem, Saturnem, Neptunem a Chironem dokonce vypráví přesné detaily velkého příběhu, ve kterém jsi v minulém životě hrála hlavní roli. Jen si to asi raději řekneme soukromě, ne?

Když děláš někomu horoskop, na co se nejdřív díváš?

Vždycky, když se připravuji na konzultaci, sleduji, co tvoří jedinečnost daného člověka, podle čeho si ho pak budu pamatovat.

Bývá to různými astrologickými konstelacemi, takže se nedá říct, že bych se vždy dívala na něco nejdřív.

Ale kdybych měla něco vybrat, tak z karmické astrologie můj pohled asi nejčastěji přiláká Černá Luna. Obvykle je považována za nenaplněnou a nenaplnitelnou touhu danou našim hříchem z minulého života.

Já ale na hřích a vinu moc nevěřím.

Myslím, že obviňování sebe nebo druhých je jedna z nejnesmyslnějších a zároveň nejničivějších činností. Podle mě je Černá Luna to, co jsme si na konci minulého života nejvíc vyčítali. Nemusí vůbec odpovídat realitě, je naší interpretací. Je v ní ukrytá obrovská zásoba energie, kterou můžeme jejím zpracováním uvolnit a použít na co si sami přejeme. Především u žen může být cestou k překročení karmických pout.

Váháš někdy, co ještě říct, a co už ne? Kde je ještě objektivní pravda a kde už jen dohady?

To není ani tak otázky pravdy a dohadů. Jako zastánce poststrukturalismu a kvantového pohledu na svět ti stejně musím říct, že objektivní realita neexistuje. Není podstatné, co je pravda, ale co potřebuješ k pochopení a růstu.

Občas ale váhám nad tím, kolik toho daný klient má zrovna vědět. Na některé informace je lepší počkat na správné načasování. U jiných nemůžete člověka připravit o to, že si na ně přijde sám, a tím mu vlastně víc uškodit než pomoci. Takže musíte jen vytvářet cestu, aby si je objevil sám.

V tom je výhoda karmického tarotu, ten vás vždy pustí jen tam, kam může bezpečně vidět i váš klient. A vy tak nemusíte řešit dilema, co je sdělitelné. 

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta