Dvě varianty studia Integrální astrologie

 

Integrální astrologie je dvouletý prožitkový online kurz, který se skládá z prvního ročníku Osobnostní astrologie,

ve které je i karmická astrologie, prostě vše, co se dá vyčíst z natálního celoživotního horoskopu i s tím, jak pomoci k jeho plnému žití.

A z druhého ročníku Tranzitní astrologie,

ve které je i astrologie partnerská. A zároveň vše, co pracuje s dimenzí času, vše, co v každém momentu odhalí cestu k nadhledu.

Při pronikání do Integrální astrologie si můžete vybrat jednu ze dvou variant, jak si ho užít, podle intenzity studia.

A to variantu Domácí astrolog a Profesionál.

Rozdíl mezi nimi je v tom, že zatímco Domácí astrolog si zvolil takovou podobu online kurzu, aby porozuměl sobě a svému nejbližšímu okolí a dokázal jim poradit v situacích, které je potkávají.

Profesionál využívá kouzelné brýle Integrální astrologie k pochopení každého, komu se do horoskopu podívá. Je připraven komukoli rozklíčovat životní dění a pomoci stát se tvůrcem osudu.

V prvním ročníku není takový rozdíl v obou variantách. V té intenzivní je oproti té volnější dvakrát za rok úloha a test a jedno živé setkání před nástupem do Tranzitní astrologie.

V druhém ročníku Profesionál jsou živá setkání čtyři, po každém modulu.

V případě, že se po prvním roce Osobnostní astrologie v základní domácí variantě rozhodnete pokračovat profesionálně, můžete si doplatit intenzivní variantu, dodělat testy a vyplnit úlohy a Tranzitní astrologii již dělat ve verzi Profesionál a získat tak celý certifikát.

Nebo naopak můžete po prvním Profi roce přejít na druhý rok do nezávazné verze Domácí astrolog bez odevzdávání zajímavých úloh a zpětné vazby, kterou ve verzi Profesionál dostanete dvakrát za modul, tedy osmkrát do roka.

Podívejte se do přehledné tabulky toho, co která varianta obsahuje.

Kurz Integrální astrologie je prožitkový, na video-lekce se můžete podívat kdykoli a zůstanou vám v obou variantách navždy. K poznání, jak být ve správnou dobu na správném místě a dělat správné věci, se spolu v kurzu Integrální astrologie propracujeme názorně a zábavou.

Co to bude vyžadovat od vás?

Pro variantu Domácí astrolog potřebujete 15 minut jednou za tři dny, abyste si prohlédli zajímavé video.

Pro variantu Profesionál počítejte se čtvrthodinou denně, ať máte prostor si vše vyzkoušet a zažít. A také s pěti dny osobních setkání v průběhu těch dvou let.

Vidíte, že online kurz Integrální astrologie zvládne v obou variantách časově téměř každý.

Doporučuji vám volit si z nich podle toho, jestli uvítáte zpětnou vazbu ve svém studiu nebo jste víc nezávislá jednotka. Pokud máte rádi potvrzení, jestli jdete na své výzkumné pouti astrologií nejlépe, jak můžete, zvolte variantu Profesionál.

Občas se mě někdo ptá, jestli je pro variantu Profesionál potřeba nějaké zvláštní nadání. Je výhodou, pokud jste bývali někdy někomu vrbou a máte intuici. Ale zásadní je váš zájem o člověka a vaše touha poznávat.

Budeme spolu stavět cihličku na cihličku a brzo budete koukat, jaký je z vás astrolog.

Teď už se stačí jen přihlásit.

Domácí astrolog
 • Video-lekce
 • Pracovní listy
 • Webináře
Chci studovat verzi Domácí astrolog
Profesionál
 • Video-lekce
 • Pracovní listy
 • Webináře
 • Úlohy
 • Zpětné vazby
 • Testy
 • Živá setkání
 • Certifikát
Chci studovat verzi Profesionál