Skip to content

Užívat si harmonické vztahy

Září bude harmonické a krásné. Zobrazí se to hlavně ve vztazích, jejichž podporu, lásku a motivaci si budeme moci užívat. O motivaci a vztazích si budeme povídat s mou kolegyní Iwonou Zajícovou na živém webináři zdarma v neděli 1. září ve 20h. Probereme spolu, co všechno září astrologicky přinese a jak se na něj naladit. A také to, jak o vztahy pečovat a nastavovat je, abychom si jich mohli užívat.

Těšíme se na vaše dotazy.

Vysíláme 1.9.2019 ve 20h.

This Post Has 3 Comments

  1. Zajímalo by mne proč musím neustále řešit práci abych se uzivila pracuji totiž v socialnich sluzbach tato prace mi jde a bavi.Nemohu vsak nejen najit partnera, a když už jsem s nekym žila a byla proč trpim jak zvíře? Jsem narozena 17.3.68 V tento den se narodila Simona Monyova mám byt ráda, ze mne zatím žádný ex nezabil jako tuto slavnou spisovatelku?Pavlína

  2. Moji drazí přátelé,
    řešíme nějaké technické potíže s vysíláním. Mrzí mě, že se nemůžeme užít. Dejte mi ještě chviličku. Dám vám vedět, jestli se uvidíme. Zatím můžete strávit příjemný láskyplný čas se sebou. Stejně právě o ten půjde obzvláště první polovinu září především. Kdybyste chtěli, klidně mi napiště. Vypadá to, že písemně se užít můžeme.

  3. Tak nám technika povolila aspoň půl hodinky společně stráveného času. Nahrajeme vám ještě pár vět, na které se můžete těšit v úterý ráno. Děkujeme za přízeň. Příště snad zase naviděnou:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta