Skip to content

Chcete porozumět sobě, lidem, horoskopům? Získat díky astrologii nadhled? Umět sobě i druhým dávat doporučení na šťastné vztahy, pracovní posuny a dobrá rozhodnutí šitá na míru podle jejich horoskopu?

V Osobnostní astrologii se naučíte z horoskopu narození číst:

  • Jaký daný člověk je, jak se chová v různých situacích?
  • Co v něm mu prospívá? Co ho blokuje?
  • Jaký bude jeho život?
  • Co může udělat pro své zdraví, bohatství, lásku, uznání?
  • Jak ho ovlivňují jeho minulá vtělení a jak se z nich vymanit?
  • Jaké je jeho poslání?

Kurz je připraven tak, aby byl přínosem jak úplným astrologickým nováčkům, tak i mnoholetým sympatizantům s astrologií, kteří do ní pronikali zatím jen nárazově. Při sestavování studijního programu jsem měla na mysli jak informační základnu, tak hravé úkoly, názorné příklady, prožitkové ukotvení probírané látky i její využitelnost.

Nebudete se muset učit nic nazpaměť, jen si propojíme příběhy, archetypy a váš život. Základní motivy uslyšíte vícekrát z různých úhlů, až se vám vše poskládá a vy budete koukat, jací jste astrologové.

Na roční kurz Osobnostní astrologie navazuje další kurz Tranzitní astrologie, kde proniknete do tajů předpovědí, partnerské astrologie a prohloubíte svou astrologickou praxi.

Pokud vás moudrost tohoto oboru zajímá, podívejte se video o obsahu kurzu a napište si o lekce zdarma, jako dárek pro vás.

Back To Top

Jaká je vaše životní karta

  • Vaše osobní údaje jsou u mně v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání videí a dalších newsletterů ode mně, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů

Formulář se odesílá, počkejte prosím...