Skip to content

Baví vás rozvíjet se? Toužíte více porozumět neviditelnému světu kolem nás, prohloubit svou intuici a udělat svůj život ještě naplněnější a šťastnější?

Umíte si najít aspoň čtvrthodinku jednou za tři dny na zajímavou video-lekci plnou prožitků a praktických technik?

V tom případě jsou on-line Hvězdné kurzy právě pro vás.

Co na nich nejvíce oceníte?

  • Můžete studovat z tepla domova formou webinářů a video-lekcí.
  • On-line výuka je postupná, vždy co tři dny se vám zpřístupní další lekce, abyste měli čas si jednotlivé techniky prožít a vyzkoušet v praxi.
  • Ke každé lekci dostanete také interaktivní pracovní list s inspirativními cvičeními a souhrnem nejdůležitějších myšlenek.
  • Ke svým prožitkovým lekcím se můžete dostat kdykoli budete mít čas a chuť a zůstanou vám navždy.
  • K dispozici je vám také diskuzní fórum komunity stejně naladěných účastníků, se kterými můžete sdílet své postřehy a zkušenosti ze studia.
  • Na konci každé čtvrtiny kurzu budou vaše otázky a náměty zodpovězené v rámci webináře autorkou Hvězdných kurzů PhDr. Petrou Černou.

Vybrat si můžete mezi obory Karmický tarot a Osobnostní astrologie. Oba jsou složené ze čtyř čtvrtletních kurzů, které si můžete objednat dohromady (všech 72 lekcí) nebo každý dvouměsíční kurz (s 18 lekcemi) zvlášť.

Karmický tarot
Odhalte skrze karty hlubinnou podstatu situací, vztahů a dějů. Očistěte 22 pilířů své karmy. Naučte se ve Velké arkáně vidět karmické vzorce a cesty k jejich překonání. Bavte se svým posunem.
Čtěte více
Karmická astrologie
Chcete porozumět sobě, lidem, horoskopům? Naučte se sobě i druhým dávat doporučení na šťastné vztahy, pracovní posuny a dobrá rozhodnutí šitá na míru podle jejich horoskopu.
Čtěte více
Integralni astrologie
Chcete porozumět sobě, lidem, horoskopům? Naučte se sobě i druhým dávat doporučení na šťastné vztahy, pracovní posuny a dobrá rozhodnutí šitá na míru podle jejich horoskopu.
Čtěte více
Back To Top

Jaká je vaše životní karta