Skip to content

Odhalte skrze karty hlubinnou podstatu situací, vztahů a dějů. Vymaňte se z karmických pout a očistěte 22 pilířů své karmy. Naučte se ve Velké arkáně vidět karmické vzorce a cesty k jejich překonání. Bavte se svým posunem.

Stojí za to vyznat se v karmě, protože si člověk může ušetřit mnohá opakování stejných ran a výukových lekcí, když chápe jejich smysl a ví, jak si pomoci.

Tarot vám může usnadnit život tím, že předem víte, co se máte v jednotlivých obdobích a situacích naučit. A může život prohloubit tím, že vám dá pochopit souvislosti, které zatím ani netušíte.

Interaktivní on-line kurz seznamuje s 22 hlavními archetypy, ze kterých je složena každá energie zachycující osud člověk a planety. Už se nemusíte nechávat karmou strhávat, naopak můžete utvářet svůj osud vědomě.

Teprve s opravdu svobodnou vůlí, ve které nenásledujeme vzorce z nevědomí, můžeme dosahovat svých snů – šťastného partnerství, životu v hojnosti, spravedlivého uznání, harmonických vztahů.

Techniky, které používám, slouží nejen k dobrému zapamatování, ale také k tomu, aby nás to spolu bavilo a abyste krok po kroku pronikali do onoho magického pochopení a skrze praktické návody se naučili vše používat v životě. 

Karmický tarot je složen ze čtyř dvouměsíčních kurzů

TO NEJ VE MĚ – Osobnostní karty zušlechťující duši a tvořící osobní růst nám pomohou odhalit vaše karmická nadání a to nejkrásnější, co do vás Vesmír vložil.

PŘETNOUT VZORCE – První část pracovních karet vás naučí mnoho technik odhalujících a zpracovávajících staré vzorce myšlení, cítění a chování.

OČISTIT KARMU – Druhá část pracovních karet radících, co kdy dělat, zasvětí také do karmických výkladů pomáhajících svobodě ducha.

UCHOPIT OSUD – Pět andělských karet pomůže propojit vnitřní hlas s voláním nebes, které nás naučí alchymisticky pracovat s vnějšími vlivy karmy.

Back To Top

Jaká je vaše životní karta

  • Vaše osobní údaje jsou u mně v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání videí a dalších newsletterů ode mně, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů

Formulář se odesílá, počkejte prosím...