Skip to content
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Začátek kurzu putování

5. září 2019 @ 16:30 - 17:30

Pojďte si pravidelně najít prostor na prožitek duchovního putování, který je ve světě plném informací jak kouzelné vakuum pro setkání se sebou. Zázračnou moc putování razí nebo razila většina náboženství světa, ale praktikují ho vždy jen jedinci, kteří mají odvahu žít jinak než společnost.

Rozdíl mezi procházkou a poutí je hlavně v tom, že pouť není jen způsob relaxu a vyčistění hlavy, ale cesta do nitra, kdy se dá duchovním vedením nakumulovat síla, jež dokáže způsobit zázraky. Putování pomáhá být stále v kontaktu se sebou a vnímat posvátnost života.

Dvakrát do měsíce (jednou ve čtvrtek odpoledne a jednou o víkendu) vyrazíme do přírody. Sraz v Opavě u centra Perla, které nám bude za nepříznivého počasí zázemím. Cena 2400 Kč je za jeden trimestr, roční kurz má tři tyto trimestry a ke každému je možné přihlásit se zvlášť.

Kurz putování nebude nijak fyzicky náročný, takže je otevřený všem. Přihlašujete se vždy na jeden trimestr, tedy na třetinu kurzu. Mým přáním je, abyste si putování zamilovali a stali se poutníky života, abyste po skončení kurzu uměli svá srdce uvést do stavu tichého rozjímání kdekoli a kdykoli.

Podrobnosti

Datum:
5. září 2019
Čas:
16:30 - 17:30
Cena:
Webová stránka:
https://www.petracerna-koucovani.cz/
Back To Top