Skip to content

Co přinese říjen?

Jedním z témat měsíce bude kvůli retrográdní Venuši

udržení partnerské harmonie.

Obzvláště v první polovině října to může být náročnější. Tak si pojďme honem říct, co nám v tom pomůže.

  1. Svoboda a prostor

První dekáda měsíce bude klást velký důraz na svobodu. Hlídejme si svůj prostor a dávejme i druhým možnost volby, vyhneme se tím hádkám, které by mohly vzniknout ze zahnání do kouta.

  1. Dynamická harmonie

Vnímejme harmonii jako dynamickou záležitost, jako tanec. Jeden se pohne, druhý musí reagovat. Jeden je z něčeho podrážděný, druhý nemůže dělat, že to nevidí nebo chtít po něm, aby se rychle uklidnil. Reagujme na myšlenky, nálady a stavy druhého s touhou přispět harmonii.

  1. Mluvení o citech

Obzvláště v prostřední dekádě měsíce si budeme umět o citech krásně a hladce povídat. K udržení partnerské harmonie tentokrát přispěje spíš dlouhý hluboký rozhovor než časté zasypávání jedním vyznáním za druhým.

  1. Neočekávat

A máme tady evergreen, v říjnu bude ve vztazích platit dvojnásob. Cokoli budete pro druhého dělat, dělejte proto, že to chcete vy, svým srdcem. To vám pomůže nic neočekávat.

  1. Harmonie s Vesmírem

Všichni budou potřebovat více lásky, ale kde ji brát? Víkend uprostřed října může být velkou příležitostí přijímat také lásku Vesmíru a tou dojít k harmonii.

První půlka října bude trigonem Marse a Slunce přidávat sebedůvěry a touhy předvést svou aktivitu. Spolehnout se u ní můžeme na živel vzduchu. Odfoukávejme nechtěné, věnujme pozornost dechovým cvičením, zajistěme si stálý přístup k čerstvému vzduchu. Živel vzduchu berte v každé podobě.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta