Skip to content

Kdo vyhraje vnitřní utkání

Od zítřka můžete vnímat tři týdny své obrovské možnosti, nové šťastné šance a příliv sebeuvědomění. Zároveň budete mít disciplínu, vůli a systematičnost, abyste nové osudové šance realizovali. Oproti tomu zítra začíná také stejně dlouhé období mírného sklonu ke zmateným činům, které se budou potácet mezi opatrností zaměřenou na hmotné výhody a touhou udělat razantní změny z nespokojenosti z nedosažených met. Zítra totiž startují tři týdny vnitřního utkání mezi týmem Slunce, Jupiter, Saturn na jedné straně a Mars, Lilith a Uran na straně druhé.

Jak zápas těchto dvou trojicí nejlépe zpracovat?

Přijměte nové příležitosti a expanzi do života a pak promyslete, která vaše aktivita z minulosti vám bude i nadále pomáhá s realizací sebe a nově vznikajících projektů. Nestavějte na zelené louce, vyberte si ze svých činů ty, jež nyní budou konstruktivní.

Zaměřte se na nádech růstu a pak na kořeny, na které můžete navazovat.

Pro vědomé směřování celého roku využijte výtečnou příležitost online seminář Astromóda – Hvězdopravectví a osud. Přihlaste se do 20. ledna a jako dárek dostanete i podrobnou astrologickou mapu svého úspěšného roku kovového buvola. Nechejte zapletené rozplést, bolestné uzdravit a nadějné porůst. Přijďte energeticky nastartovat svůj ideální rok.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta