Skip to content

Konec přecitlivělosti

Tento týden od 19. května budeme umět úžasně pro sebe nebo pro druhé vyjádřit, co cítíme. Tím, že si pojmenujeme své myšlenky o lásce a pocity ze vztahů (k sobě, k nejbližším i vzdálenějším lidem), zklidníme naši partnerskou přecitlivělost posledních dnů.

Kdo žádnou přecitlivělost v oblasti vztahů nevnímá, tak jeho vnitřní puberťačka Venuše jen příjemně provětrává jeho stojaté citové vody. Pro vás to bude půvabný týden vřelé komunikace a laskavých myšlenek.

Setkání naší ukecané puberťačky Venuše s jejím starším sečtělým bratrancem Merkurem totiž u každého z nás proběhne trochu jinak, podle toho, jak máme tyto planety postavené v sobě. Pro všechny to bude rozhodně

krásný týden, ze které bude mít prospěch komunikace, myšlení i city.

Věřím, že prožitková astrologie je pro každého. Archetypy planet vnímáme více svou duší než intelektem. A tak si jejich poselství přenášíme nejen do života tohoto, ale i do pochopení pro naši další pouť.

Přijměte pozvání do online kurzu Integrální astrologie, jejíž 1. ročník Osobnostní astrologie začíná 29. května a 2. ročník (zabývající se odhalováním vývojových úkolů a partnerských vazeb) otevírá své brány 10. června. Těším se, jak si budeme spolu s astrologií hrát a jak skrze ní pustíte do svého života smysluplnou zábavu, moudrost a nadhled. Podívejte se na více info o Integrální astrologii online a napište si o dvě první lekce zdarma.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta