Skip to content

Nakumulovaný úspěch

Delší dobu ve vás něco zrálo? Teď je čas s tím ven. Mars v trigonu na Dračí hlavu přinese úspěch všeho, co jste předchozí bilancí vyhodnotili jako skutečně smysluplné a tím na to nakumulovali energii, radost, sílu a motivaci.

Protřídili jste v sobě v předešlých 2 měsících, co je podstatné a co ne? Celý tento týden budou vaše smysluplné činy velmi průrazné. Čím více si budete věřit, tím více plodů své práce nasbíráte.

Důvěru v sebe opřete tento týden o své aktivní činy a v objevenou krásu vašeho vnitřního světa.

Jaké budou dny od 12. do 18. května?

Úterý a středa – Kvadratura Marse s Merkurem může způsobit rozkol mezi vašimi plány, myšlenkami, slovy a mezi skutky. Častou příčinou jsou velké oči, které unaví už jen z představy nutných investic. Pak stačí naporcovat váš sen na menší kousky a pustit se jen do prvního nejmenšího kroku.

Čtvrtek – Od tohoto dne půjde měsíc a půl v horoskopu Venuše v opačném směru, což bude způsobovat naši přecitlivělost ve vztahové oblasti a pocit nedosycenosti láskou. Nejděte citovou harmonii nejprve v sobě, ve vztazích to pak bude jednodušší.

Pátek – Den klidného rozjímání a souznění mezi lidmi a také s přírodou.

Sobota – Vyhněte se osobním rozepřím rozjímáním, meditací či bobříkem mlčení. Tím se může uklidnit napětí přáním a realitou.

Neděle – Možnost odhalit, jestli všechny vaše činy podporují vaši sebedůvěru nebo nikoli. Najdete-li nějakou svou aktivitu, která podrývá vaši sebejistotu, tak ji okamžitě přestaňte dělat.

Pondělí – Odložte na chvíli všechny své nenaplněné tužby a věnujte se v klidu rodině, společným aktivitám a své pohodě.

Celý týden si věřte, pusťte se naplno do smysluplné akce a celý vesmír budete mít na své straně.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta