Skip to content

Pravda nebo láska

Tento týden od 13. dubna trvá vhodná doba pro smysluplné kroky a hluboké prožitky spirituality, kterými můžeme být požehnáni celý duben. Nově může přinést kvadratura Pluta a Merkura nepřipraveným slova, co zraňují.

Vy jste ale připraveni.

Tedy víte, že úkolem tohoto tranzitu je přivést nás k pravdě. Není přece třeba, aby to bylo bolestivé. U bolesti se lidé často staví na zadní. A jaká je něžná cesta k pravdě? Stačí trefná slova nahradit prožitky pravdy absolutní, tedy odevzdáním se duchovnímu rozjímání, vedené vizualizaci či prožitkovému webináři.

Chcete se stát lepší bytostí? Pak není třeba tnout do živého, protože prožitkem Jednoty od nás stíny odpadnou dobrovolně. Kromě laskavých slov se tento týden zaměřte hlavně na laskavé myšlení, které začíná laskavým myšlením o sobě.

Pokud v tom uvítáte podporu, přidejte se do Klubu Náruč harmonie, kde právě klíčí dvoutýdenní program Rozkvět lásky. Pokud máte lásky dostatek, pomozte druhým, aby mohli cítit totéž. Povzneste je, aby skrze vaši lásku ucítily dotek lásky všeobjímající. Krásné zážitky nás čekají také na nádherném semináři Duše tuší, co ji sluší. 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta