Skip to content

Příběh mladíka

Byl jeden mladý Ind, který si přál hrát a zpívat. Jeho otec ho na smrtelné posteli požádal, aby zachránil rodinu. Rodinná firma totiž pomalu krachovala a potřebovala jeho péči. Jenže mladík neměl do podnikání žádnou chuť. Utekl rozjímat do kláštera. Ze všech tlaků rodiny se připojil k tomu, že cítí, že chce zachránit rodinu. Jen zvolil jinou cestu – zůstal v klášteru jako mnich a meditoval a modlil se nejen za svou rodinu, ale za celý svět.

Rodinná firma zkrachovala pod vedením bratrance. A asi by zkrachovala i pod jeho vedením, protože sociopolitická změna jejich oboru nepřála. Ale po nějaké době si jeho sestra našla životní lásku a tím byla rodina také zajištěna. Teprve po letech přišli na to, že ženich byl několik měsíců před setkáním se svou ženou náhodou v klášteru jejího bratra. O ní se tam ale nedozvěděl. Celá rodina si po generace nesla jakýsi bonus štěstí, zdraví a dlouhověkosti. A šťastný byl i náš mladík, jež dožil blažený v klášteře.

Možná, že i vy cítíte tlaky na změnu. Vyberte si z nich ty, ke kterým se připojujete. A najděte si vlastní cestu, jak jejich poselství naplnit.

Od 15. dubna do 7. května bude Uran u Slunce pomáhat zvnitřnit tlaky na změnu a k těm, které s vámi budou ladit, najít cestu realizace.

Pokud budete chtít ve svém proměně pomoci, tak kurz Pochopit a změnit! je ještě do středy 15. 4. otevřen pro všechny, kteří nestihli jeho start před týdnem.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta