Skip to content

Seminář Oslava nového roku Krysy

Mám to potěšení pozvat vás na seminář Oslava nového roku Krysy, který proběhne 25. – 26. ledna 2020 v Opavě – přímo na první den nového roku. Již deset let patří mezi nejoblíbenější semináře právě ten, kterým se připravíme na základní křižovatky nadcházejícího roku.

Tento rok bude seminář výjimečný z více důvodů.

  1. Rok Krysy otevírá nový energetický level a je podstatné dobře směřovat energii na dalších 12 (60) let.
  2. Kromě klasických astrokonstelací k harmonizaci roku a osobní astrologické předpovědi na vás budou čekat i astromódní doporučení, ať můžete elegantně tvořit svůj osud.
  3. Přelom roků 19/20 je zásadní rozevíráním nůžek mezi transformujícími se a v konzumu zapadlými lidmi. Patříte-li k těm prvním, bude váš život jasnější a záměry se vám budou plnit rychleji. Pak pomozte druhým vnímat opravdový smysl věcí, nejen to, jak se jeví, ale jaká je jejich vnitřní podstata. Rozhlédněte se kolem sebe a podejte ještě těm, o které vám jde, pomocnou ruku v jejich probuzení. A klidně je vezměte sebou na seminář (možnost dárkových poukazů).

Cena 2450 Kč zahrnuje program, který je nachystaný od soboty 10h do 23h s pauzou na oběd a v neděli od 8h do 14h. Možnost přespat na místě (karimatka, spacák) nebo si nechat doporučit hotely v okolí. Závazná rezervace je nutná do 9. ledna. Ale udělejte ji raději rovnou, aby jste si pojistili své místo a osobní astrologickou předpověď na váš úžasný rok 2020.

Seminář bude probíhat v centru PERLA. V sobotní polední pauze si můžete odskočit na oběd do přilehlých restaurací. Pitný režim zajištěn. Sebou si vezměte příjemné oblečení, papuče, svačinu a zápisky. Pokud máte tarotové karty, tak také ty.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta