Skip to content

Tři rady

Mám pro vás tři astrologické rady na tento týden od 14. září.

1. Mars ve Vahách vás od dnešní noci obdaří taktem, tolerancí, diplomacií a zaměřením vašich činů na vztahy. Což je skvělé, protože aktivita pro partnerskou harmonii se bude hodit, zamezí postesknutí, proč vaše růžová zahrada vztahů musí mít nějaké trny.
2. Nezkoušejte přehodit výhybky v hlavě sami. Tento týden bude přát přenastavování mysli díky inspirací z okolí (z moudrých knih či napojených lidí).
3. Vypusťte rány a zklamání z podvědomí. Klidně preventivně. Můžete zatím čechrat energii na rituál, který si se svým oblíbeným živlem udělejte ideálně na rovnodennost za týden. Čím déle se ladíte na posvátný okamžik, tím zásadnější změny do vašeho života může přinést.

Osobní růst (spíš vašeho lidství než posun v tématech) půjde v tomto týdnu lépe než obvykle.

Můžete se inspirovat v Klubu Náruč harmonie, kde na vás každý pátek bude čekat hlubší naladění na daný týden. Osobně jsem nejvíc jako člověk porostla díky astrologii jako jazyku vesmíru. Jestli vás láká rozumět sobě, lidem, vztahům a osudu, přijměte mé srdečné pozvání do kurzu Integrální astrologie, který startuje na rovnodennost 22. září.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta