Skip to content

Vůně nového

Jak se namotivovat pro nové starty?

Tento týden bude jako stvořený pro vaši akčnost, odvahu a pro nové projekty, který zasvětíte další své dny. Budeme mít dost sil, pracovitosti a touhy po vlastní realizaci.

Kdyby vám náhodou docházela odhodlanost, představte si,

jak vás vše nové k sobě vábí svou vůní,

jak vás to volá a láká. A jen se nechejte přemoci samotným smysluplným záměrem.

Jaké budou jednotlivé dny týdne od 3. 9. do 9. 9.:

úterý – Věnujte se tomu, co má vlnu. Neztrácejte sílu v tom, co drhne. Využijte štěstí začátečníka a toho, že co baví, většinou dobře jde a naopak.

středa – Den touhy po zklidnění, které můžete docílit nejlépe modlitbou, meditací nebo kontaktem s něčím duchovním (např. webinářem Čištění karmy)

čtvrtek – Silný nabíjející den plný naděje a touhy, která posune vaše hranice možného a reálného. Zaměřte se na to, co by vás povzneslo.

pátek – Nehroťte nic na sílu a užijte si vyciťování správného času pro každou věc. To uvítají hlavně vaše vztahy, které tím zkrásní.

sobota – Nenechte se ukolébat k relaxu. Tvořte a budete nabitější než ze zalouženého odpočinku. Skvělý den na krokování plánů na další měsíce.

neděle – Aby byl tento den nezapomenutelný, rozdělte ho na menší úseky a každý z nich vyplňte tím, z čeho chcete symbolicky poskládat svůj další život.

pondělí – Den plný překvapení. Nedržte se svých předchozích plánů, rozhodujte se podle aktuálního dění. Přinese vám to víc, než si dokážete představit.

Ve videu se podívejte na další tipy na motivaci, které vám s mým hostem s nedělního webináře rádi prozradíme.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta