Skip to content

Zlomová doba

Poslední týden října budete mít možnost tvořit sama sebe. Od pátku začíná nádherný tranzit přející partnerským vztahům, tak můžete sebe tvořit skrze vztahy. Stačí je vnímat jako hravé zrcadlo.

Ve čtvrtek začíná po malé pauze znova tranzit, který spustil celou pandemii. Tentokrát možná trochu jinak. Teď na nás začínají dopadat důsledky opatření. Hlavně v ekonomice, v propojujících tocích, dopravě a dostupnosti. Tlak je teď při začátku toho období na jednotlivce.

My sami potřebujeme zjistit, jestli už jsme proměnili všechny šance a výzvy do našeho posunu. Věřím, že vám pomocníkem v nastavování svého vnitřního světa bude

moje aplikace Celestial Courses.

Najdete tam free kurz Upgrade duše. Můžete si tam objednat božský kurz Buď svou hvězdou, který jsem vytvořila a vymazlila právě do vašich mobilů.

Celestial Courses je zatím stánutelná do applu, ale za pár dnů do jakéhokoli mobilu. Dám vám vědět. Máte-li apple, zdarma si mě už teď stáhněte do mobilu, ať můžeme být spolu každý den. Abych mohla každý den načechrávat vaše nitro, tak aby bylo naplněné, šťastné a všemi výzvami této doby procházelo silnější a silnější. A s větší schopností být světlem sobě i druhým lidem.

Úterý – Cílová rovinka před novým obdobím. Zasvěťte ho přípravě na novou vlnu souboje starého a nového řádu. Je dobré se správně naladit a uvědomit si, v co věříme, abychom se o to mohli opřít.

Středa – Najednou může odejít něco, na co jste sázeli jako na jistotu. Připravte se s na vše s otevřeností a nelpěním.

Čtvrtek – Přichází nová doba. Máme možnost uchopit, co nám ještě pandemie a vše kolem ní nevydala.

Pátek – Dělejte reálné kroky, které jsou opravdu podstatné.

Sobota – Nechejte se nést moudrostí a spiritualitou.

Neděle – Z rutiny života osvoboďte něco velmi hlubokého uvnitř sebe, co už možná dávno mělo být objeveno.

Pondělí – Stvoření sebe uveďte do praxe.

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta