Skip to content

Astrotip na týden 8. 1. – 14. 1.:

Je tu týden radosti z péče o bytosti kolem nás.

Saturn se tento týden pohybuje v zákrytu u Merkuru. A tak se na laskavou komunikaci a tvořivé nápady nebudeme moci úplně spolehnout. Úkolem Saturnu ale není, abychom kvůli němu drželi bobříka mlčení. Chce nám pomoci udělat si pořádek v myšlenkách (ty teď ideálně zaplavme láskou) a tématech, u kterých jsme třeba zatím nebyli tak otevření a upřímní, jak by bylo třeba.

Někdy pomáhá si představit, že už bychom třeba nikdy nemohli nic říct. U toho si člověk dokáže uvědomit, co by ho mrzelo, že neřekl.     

Pokud máme něco nevyřčeného na srdci, tento týden „ven s tím“.

V pátek přijde tři týdny trvající možnost prožívat lásku ve všech podobách tak intenzivně, že nás to může proměnit na další rok.

Otevřete svá srdce, láska je tady.

Většina lidí musí při otevírání srdce překonat jednu ze dvou nejobvyklejších překážek. Někoho nejvíc brzdí strach daný předchozími zklamáními. Obvykle pomáhá si uvědomit, že zklamání vám nechodí proto, aby vás odradilo od života, jen k poznání a posunu.

Druhou nejčastější překážkou bývá stereotyp. I když člověk umí srdce otevírat, běžný život ho zavalí všedními povinnostmi a úkoly a on nemá klid, aby se naladil na své srdce. Pořád mu připadá, že něco jiného je důležitější. Ale upřímně, co tak může být důležitější?

Proti tomuto zavalujícímu stereotypu pomáhá čas od času se z něho vědomě vytrhávat. Plánovat si pobyty v přírodě, semináře, pozitivní setkání, modlitby, prostě cokoli, u čeho je větší pravděpodobnost, že se na chvíli zastavíte a své srdce procítíte.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta