Skip to content

Bouřlivá návštěva

Tento týden bude jedna velká jízda. Bude to jako návštěva dávného kamaráda, který od dob našich studií nepřestal s večírky a zachraňováním planety.

V týdnu od 8. do 14. 10. vrcholí opozice Uranu na Venuši s Merkurem.

Představte si spojenectví Venuše s Merkurem jako manželství krásky a chytrolína.

Do 5. listopadu si budeme díky jejich propojení užívat chytře vyjádřených citů a pěkně zabalených nápadů. Budeme-li chtít něco sdílet, sdělit, vymyslet, domluvit se, pomůže chytrolínovi v nás naše přirozené kouzlo, jakoby šla na všechny pracovní schůzky jeho krásná manželka s ním zjemňovat atmosféru a zapůsobit, kde bude třeba.

Na druhou stranu chytrolín pomáhá krásce k aha momentům a také vymyslet ji, jak s důvtipem předat světu, co cítí.

To propojení srdce a mysli je velkým darem celého následujícího měsíce.

Užívejte si toho daru v sobě i v druhých.

Tento týden bude ale zajímavý tím, že k našim manželům přišel na návštěvu chytrolínův kamarád z mládí, který se od dob studií ještě nevymanil z neustálých večírků, zachraňování planety a svobodného života.

Zkuste si představit, jak taková návštěva může asi vypadat…

Ještěže manželé drží spolu a kráska je tak chytrá, že její city neurazí komentáře o nutnosti třídění hliníku, ochraně velryb či programu pánské jízda. A ještěže chytrolín je natolik diplomatický, že návrat k některým hodnotám svého mládí manželce taktně nadávkuje.

A přesně tak můžete vytěžit tento podstatný tranzit týdne vy.

Nelpěte na svých postojích a připusťte názory druhých. Pokud vše cizí nebude pro vás nepřátelské, ale naopak inspirativní, tak si užijete nádherný týden. Pokud využijete propojení rozumu a srdce, může být výsledkem tohoto týdne návrat k ztraceným hodnotám, které vám přinesou svobodu a úlevu. 

Jestli se vám příběhové uchopení astrologie líbí, tak se přihlaste do prožitkového on-line kurzu Integrální astrologie, který začíná 15. října. Odhalíte kouzlo, jak nahlédnout osudu pod ruce. Můžete si ukousnout tak velký kousek dvouletého kurzu, jaký se vám bude do vašeho života hodit.

Pokud jste ještě neviděli video-lekce o ascendentu, napište si na stránce kurzu o ukázkové lekce zdarma.

Video-předpověď na tento týden naleznete zde:

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta