Skip to content

Cesta z pandemie

Pandemie se dotýká téměř každé bytosti na naší planetě. Spolu můžeme ovlivnit to, kdy skončí a co si z ní odneseme. Jak to bude vypadat až pomine?

Jaká pravidla budou platit v nové době?

Podívejme Vesmíru pod ruce a odhalme cestu, jak z pandemie ven. Součástí živého webináře je i magická ochrana pro vás a všechny vaše blízké, kterou se můžete naučit a sami tak pomáhat transformovat energii corona viru ve velkou vlnu uvědomění, svobody a naděje.

Své dotazy pište PhDr. Petře Černé již teď.

Vysílat budeme 26.4.2020 ve 20h

 

Hned po webináři bude PhDr. Petra Černá pokračovat ještě 15 minutovým rituálem Slzy vesmíru, který bude vysílat živě zde:
https://www.facebook.com/pg/Klub-duchovn%C3%ADho-bohatstv%C3%AD-GJ-113164080097738/posts/?ref=page_internal
Připojte se a užijte si magickou ochranu proti pandemii a jejím negativním následkům, proměňte Slzy vesmíru ve světlo v hladivém a silném rituálu. 

This Post Has 4 Comments

  1. Ahoj Peti. Zdravím Tě z Třince. Mne osobně by zajímalo, zda s danou situací souvisí třeba i rapidní zhoršení mého zdravotního stavu. Děkuji Ti. Krásný večer. Magda:-).

  2. Žasnu nad Tebou Peťulko, jsi úžasná 🙂
    I v této zdánlivě zpomalené době mi přijde, že čas strašně letí.
    Mám mnoho nových impulsů a chuť tvořit, ale nápadů je tolik, že nevím, co dřív.
    Máš nějaký typ, jak si srovnat priority, aby tvorba plynula a člověk neskákal od jednoho k druhému?

  3. Dobrý den Peti, mám dotaz k “Čisté motivaci” jak jste mluvila úplně a začátku – jsem v projektu, který podporuje zdraví, a pomáhá lidem nejen zdravotně, ale taky převzít zodpovědnost sama za sebe a pro mě má obrovský smysl jej šířit mezi lidi, ale trochu se obavám, zda se nemůže stát, že třeba někdo to může vnímat zištně…jak si dodat jistoty, že je motivace čistá? a případný zisk je jen přidanou hodnotou…

  4. Ahoj Peťulko, myslíš že ta cesta kterou jsi měla v symbolu na papíře má směřovat k zevnímu světlu, nebo spíše k našemu vnitřnímu světlu, tedy svému prameni? Petra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta