Skip to content

Chcete porozumět sobě, lidem, horoskopům?

V patnácti jsem se potkala s astrologií a ta mi naprosto učarovala. Brzo jsem pochopila, že se v ní dá najít téměř vše. Hlavně životní nadhled. Když porozumíte třeba i jen svému horoskopu, nic vás nepřekvapí. Pak jsem začala astrologii studovat, ale nechtělo se mi lidem říkat jen „toto máte nastavené dobře a toto hůř“.

Jestli i vy byste raději dávali druhým odůvodněnou naději a na míru šitá doporučení na šťastné vztahy, pracovní posuny a dobrá rozhodnutí, pak je studium Osobnostní astrologie ve Hvězdných kurzech vaše ideální volba.

 

Na co všechno může Osobnostní astrologie přinést odpověď?

 

Jaký daný člověk je? Jak se chová v různých situacích? Co v něm mu prospívá? Co ho blokuje? Jaký bude jeho život? Co může udělat pro své zdraví, bohatství, lásku, uznání? Jak ho ovlivňují jeho minulá vtělení a jak se z nich vymanit? Jaké je jeho poslání? Co je pro něj vhodné a co nikoli? Díky studiu astrologie prostě budete umět komukoli doporučit, co může udělat pro to, aby žil šťastnější a naplněnější život.

V kurzu Osobnostní astrologie se během prvních dvou částí naučíme zorientovat nejen ve svém obsazení, ale číst role a vztahy uvnitř každého, jehož datum narození budeme znát. V třetí části kurzu se dokonce staneme scénáristy, kteří mohou dění uvnitř člověka a tím i jeho osud ovlivňovat trefnou radou nebo převedením těžiště příběhu. V poslední, čtvrté části Osobnostní astrologie se budeme věnovat karmické astrologii, tedy odhalování podvědomých vlivů, minulý životů a toho, jak ovlivňují naše štěstí nebo úniky energie.

 

Říká se, že v příštím životě v nás zůstane jen to poznání, které jsme prožili.

 

Informace, to krmivo pro mozek, se rozplynou. Jen na zkušenostech a moudrosti, kterou jsme z nich vytěžili, můžeme stavět. Proto budeme do astrologie pronikat prožitkovým způsobem. Nebudete se muset učit nic nazpaměť, jen si propojíme příběhy, archetypy a váš život. Základní motivy uslyšíte vícekrát z různých úhlů, až se vám vše poskládá a vy budete koukat, jací jste astrologové.

Pokud vás moudrost tohoto oboru zajímá, podívejte se na úvodní video a napište si o lekce zdarma, jako dárek pro vás. – ZDE

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta