Skip to content

Přihlaste se ke studiu Karmického tarotu

Tarot vám může usnadnit život tím, že předem víte, co se máte v jednotlivých obdobích a situacích naučit. A může život prohloubit tím, že vám dá pochopit souvislosti, které zatím ani netušíte.

Teprve s opravdu svobodnou vůlí, ve které nenásledujeme vzorce z nevědomí, můžeme dosahovat svých snů – šťastného partnerství, životu v hojnosti, spravedlivého uznání, harmonických vztahů.

Vymaňte se z karmických vzorců poznáním tajemství karmického tarotu

Pokud už jste v článku Co je karmický tarot narazili na videa ke kartě Poutník, měli jste možnost svou karmu pozorovat. Nastínili jsme si spolu i její povahu a vyzkoušeli už pár technik, jak se z karmy začít vymaňovat. Všechna další pochopení, odhalení vlastních vzorců i schopnosti zákonitosti karmy vidět u ostatních, to vše nás ještě čeká.

 

Co vám přinese kurz Karmický tarot?

Karmický tarot je roční prožitkový kurz, který můžete začít kdykoli budete chtít. Pomocí kombinace video-lekcí a webinářů vás kurz provede pochopením Velké arkány a toho, jak v ní vidět karmu. Je složen ze 4 dvouměsíčních kurzů, které si lze objednat dohromady nebo každou čtvrtinu samostatně.

Všechny mají 18 video-lekcí, jež jsou doprovozené interaktivními pracovními listy a vždy zakončené webinářem. V průběhu kurzu vás čeká i živý webinář, při kterém se budete moci zeptat na vše, co vás bude k lekcím zajímat. Po skončení celého kurzu pro vás připravuji také živé setkání, kterého se podle svých možností můžete zúčastnit.

 

Chci se naučit karmický tarot

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta