Skip to content

Co přinese září?

Září přinese potřebu naplánovat si činnost do malých kroků.

I velké cíle se z nich skládají.

Tak jestli toho máte hodně, rozplánujte vše na malé časové jednotky. Dejte jim smysl a využijete tak každou čtvrthodinu. V plánu si nechte prostor i pro kreativní činnost, která přinese nejen zlepšováky, ale i neobvyklá a elegantní řešení.

V půlce září si nastavte takřka alchymistickou rovnováhu všech činností, kterým chcete do konce roku věnovat svou pozornost.

Velmi to uklidní vaše podvědomí a připomínání si této vize vás podrží hlavně v půlce října.

Start měsíce září

Měsíc odstartujte rituálem 4 živlů, ve kterém využijte do 22. září trvající pomoci pozitivních vesmírných sil.

Vnímejte, jak voda všude kolem nás – v každém nápoji, potoku, člověku, rostlině pomáhá naplnění vašich přání. S heslem: „Každá kapka pomáhá” vnímejte, jak svou vděčností vodě připravujete cestu zázrakům. Stejně tak vnímejte, jak pomáhá každá živá prána či kyslík ve vzduchu nebo každá jiskra světla živlu ohně. Nakonec děkujte matce zemi a každému kameni či hroudě hlíny za pomoc se splněním vašich modliteb.

Od 11. září budete potřebovat mnohem více svobody.

Tak si rychle splňte, co je třeba, aby se vám uvolnili ruce. Pak bude postavení planet vytvářet větší napětí ve fixních znameních, jehož řešení najdete ve Venuši ve Štíru.

Emocionální výlevy převeďte do vášně – milostné, k životu, k čemukoli smysluplnému, co nás nabíjí. Ego nechte ustoupit třeba skrze vnímání lásky andělů, kteří jsou kolem nás. Duchovno neberte jako útěk před realitou ale jako cestu, jak v realitě žít a nezapomenout, že energie tvoří hmotu, nikoli naopak.

A nezapomeňte, že svoboda je vnitřní stav nezávislý na vnějších podmínkách.

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta