Skip to content

Co stihnout do roku Krysy?

Co potřebujete stihnout do konce roku a jaký bude rok 2020?

Přelom roku 2019 a 2020 bude zásadní. Ve východní astrologii začíná 25. ledna nejen nový rok Krysy, ale také nové dvanáctiletí a potažmo nové šedesátiletí. Náš život se přehoupne do jiného levelu.

Jste na to připraveni?

Zkontrolujte si, jestli už jste stihli vše potřebné:

  1. Udělat si pořádek v životě, aby vaše činnost odpovídala vaši opravdovosti a vašim hodnotám.

  2. Zaběhnout si systém dobrých návyků a nastavit správný režim dne.

  3. Přestat soutěžit s druhými, své nasazení zaměřit na dosažení něčeho, ne proti někomu.

  4. Přijmout plnou odpovědnost za své štěstí, odpovědnost za žití nejlepší verze svého života.

  5. Transformovat své vědomí, abyste vědomě žili, dýchali, mluvili, mysleli, jedli, milovali se.

A jaký bude ten rok 2020?

Bude přísně měřit správnosti konání a čistotě motivace. Všechny falešné tóny rychle najde a donutí nás je napravit. Ocení naši pracovitost a odpovědnost. I když se budou dít občas těžší zkoušky, vnitřně v nich budeme zažívat i krásné chvíle, jak už to v životě bývá.

Další zlom bude v polovině roku.

První půlka roku bude ještě umožňovat čištění karmy, abychom si nenesli zátěž do dalších let. Využijte třeba online kurz Karmický tarot.

První půlka roku bude velmi rodinně zaměřená. Budeme tíhnout k tradicím, kořenům a přirozenosti. Údělem druhé poloviny roku je sdílení a vhodné nastavení mysli. Prostě mít v hlavě to, co chcete vy, ne aby si vaše mysl dělala, co chce ona. Druhá půlka roku bude také trochu ve znamení souboje starého a nového.

Celým tím přelomem roku 19/20 se budou rozevírat nůžek mezi lidmi, kteří přijali výzvu transformace a těmi, co propadli iluzi, že nejdůležitější je růst materiálního luxusu. Patříte-li k těm prvním, bude váš život jasnější a záměry se vám budou plnit rychleji. Pokud někoho pohltil konzum až tak, že ztratil sám sebe (což je běžnější, než byste třeba čekali), tak ho čekají náročnější časy.

Krásnou příležitostí pro nás všechny bude víkendový seminář Oslava nového roku Krysy. Počátek vždy určuje kvalitu i kvantitu přicházející energie. A tak je boží, že můžeme vstup do nového čínského roku 25. ledna oslavit společně. Napište si již teď do diáře, že o víkendu 25. – 26. ledna 2020 spolu na semináři nastartujeme nejen váš úžasný rok 2020, ale celý nový level vašeho života. Závazně si rezervujte své místo na semináři s osobní astrologickou předpovědí.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta