Skip to content

Klidná mysl

Červen bude měsícem přehodnocení. Zvolte si sami, co ubrzdíte a čemu dáte zelenou. Jak využít astrologických tranzitů června pro ukončení vleklého? A hlavně, jaké techniky budou právě vám fungovat pro klidnou mysl? Budeme si o tom povídat na živém webináři zdarma v neděli 2. června ve 20h.

Vysíláme 2. června 2019 ve 20 hodin

This Post Has 8 Comments

  1. Když někdo na někoho negativně myslí nebo se zlobí, může ho připravit o energii ? Co s tím ? Děkuji.

    1. Tady jsou asi nejlepší ochrany, pokud někdo negativně myslí na vás. A pokud vy na někoho, tak nejenže tím člověk bere energii druhému, ale i sobě, protože se dostává do nižších vibrací. Tedy recept je toužit po vyšších vibracích. A jen při uvědomění si své zloby na někoho to překrýt láskou k němu. Pokud vám nejde k němu, tak k jeho andělovi.

  2. Co takova prehnana péče, nebo i tzv opičí láska. Ta v konečném důsledku take energii bere. Jak se chovat v techto situacích?

    1. Přehnaná péče je projevem vlastní nejistoty a komplexu, tedy energii bere. A bere hlavně závislostí, kdy si usurpujeme city druhého. A jak se chovat? Přetnout závislost. Třeba cvičením přestřihávání vásán, které najdete ve videolekcích Poutníka, které jsou zdarma ke kouknutí jako úvod online kurzu Karmického tarotu.

  3. Peti, je někdy určitá dávka stresu k užitku? Souhlasíš s tím, že ve stresu se mohou podat lepší výkony? Někdy občas potřebuji někoho vyburcovat z klidu k nějaké akci, jak to udělat, abych nekradla energii?

    1. Motivace přes stres je zajímavé téma. Stres zlepšuje výkon, když je předem. Ale v tu chvíli akce je lepší uvolnění a napojení. Tedy namotivovat, aby se do toho pustil, ale pak uklidňovat, že to dá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta