Skip to content

Láskou k sobě pomáhat druhým

Ben chtěl být od malička super-hrdina. Jak rostl, stal se z něj záchranář. Jeho mise ho velmi naplňovala. Jednoho dne ho to pohltilo a začal riskovat příliš. Tím začal ohrožovat nejen sebe, ale i druhé. Až do momentu, kdy díky naprosté blízkosti smrti pochopil, že k tomu, aby mohl pomáhat, musí přežít.

Zajímalo by vás, jak se takový příběh dostal do předpovědi na týden od 2. 6. 20? V tomto týdnu bude Mars a Neptun v kvadratuře na Venuši u Slunce. Mars (činy) a Neptun (všeobjímající láska) je v napětí na Slunce (já) s Venuší (láska).

Věřím, že by vás tajemství hravého astrologického kombinování bavilo. Budu šťastná, když se do něj pustíme spolu v rámci online kurzu Integrální astrologie. Pro začátečníky otevírám první ročník Osobnostní astrologie. Můžete se ještě přihlásit. A pro pokročilejší druhý ročník Tranzitní astrologie. Pokud by vás zajímal, napište mi.

Zpět k tomuto týdnu.

Naše činy mohou být plné obětování a pomoci.

Nesmíme ale také zapomenout na sebe. Protože když opečujeme sebe, můžeme pečovat o druhé. Prociťte, ve které oblasti potřebujete posun. Potřebujete víc sebe odložit nebo se milovat? Koncentrujte se na tu část harmonie, která to víc potřebuje. Souladem v obou miskách vah pak budete moci vylézt z jejich polarity.

Ve skutečnosti je jen jedno otevřené srdce – k sobě i k druhým.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta