Skip to content

Léčivé listy

Venuše u Sluníčka přeje tento týden našim vztahům a lásce v jakékoli podobě.

Včera se mě ptal můj syn, jestli je teda

nejlepší lékař spánek, nebo láska,

že pokaždé slyší něco jiného. Co podle vás?

Za mě láska. Protože když jste zamilovaní nebo ve stavu lásku, nemusíte jíst, spát. Ale i dobře vyspalý člověk touží po tom milovat a být milován.

A tento týden bude k vnímání léčivé moci lásky jako stvořený.

Příroda nám bují létem a Venuše je spojená se zelenou barvou, jejímiž všemi odstíny je možné se v ní kochat. Natrhejte si při příští procházce pár listů a dopřejte si 20 minut

léčení láskou.

Když na to budete mít čas přímo v přírodě, bude vám na stejný efekt stačit pětiminutovka. Vyberte dva nejkrásnější listy (ideálně z lípy) a do každé dlaně si připravte jeden. Vnímejte sílu svého srdce. Pak postupně přikládejte list z jedné a druhé dlaně a podržte ho na srdci, dokud ucítíte, že ho hladí. Pak elegantním pohybem vyměňte dlaně a tím pádem listy, které srdce hladí a nabíjí. Po takovém dopingu a poléčení srdce vnímejte chvíli, jak se celý hrudník naplňuje čistou, zdravou a silnou zelenou, která se spolu s láskou nezadržitelně šíří do celého těla. Každé místečko, které to potřebuje, tou láskou přetéká. A pokud budete potřebovat, můžete zbytek listů přiložit tam, kde to budete cítit.

A co nám hvězdy chystají na jednotlivé dny tohoto týdne 23. 7. – 29. 7.:

Úterý – Poslední záchvěv kontroly, jestli jste se posunuli ve schopnosti cítit lásku a soucit v čisté podobě. Nic si nenárokujte, jen buďte láskou.

Středa – Napětí ambicí a reality překleňte vnímáním maličkostí, ve kterých už je to velké obsaženo. Stačí se jen umět dívat a chtít vidět.

Čtvrtek – Uran na Luně bude hrozit prudšími emocemi. Postavte se za sebe, ale ne impulzivně, nýbrž s laskavým nadhledem.

Pátek – Na sv. Annu pokořte pohodlnost. Dejte si půst nebo fyzicky do těla. Odříkání motivované vírou a láskou ne strachem léčí karmu a přináší klid.

Víkend – Nešetřete s vlídnými slovy a využijte víkend k růstu v tom, co vás zajímá. Jupiter trigonem se Sluncem podpoří váš rozkvět. Stačí 1 krok správným směrem.

Pondělí – Odpoledne zasvěťte rodině. Nepřehrabujte se spolu v minulosti, jen si užívejte společně strávených chvil, i kdyby jen po telefonu.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta