Skip to content

Pomoc jako cesta tvůrce

Připadali jste si někdy v posledních dnech bezmocní? Celý tento týden máme v horoskopu Slunce na Chironu a Černé Luně. Je tou kouzelný tranzit, který vrací pocit moci nad svým životem tím, že pomáháte druhým lidem.

Určitě vás dojímá solidarita lidí posledních dní. A nemusíte umět jen šít roušky, abyste pomohli.

Povzbuďte druhé, aby se nebáli.

Pomozte ji vypustit hněv z jejich nenaplněných očekávání. Rozesmějte někoho. A budete hned cítit, jak jste zase zpět tvůrci života. I toho svého.

A jaké budou dny od 24. 3. 2020?

Dnešní nov udělejte kroky v realitě. Můžete začít či dokončit velké věci. Karmický Císař je na vaší straně.

Středa přináší velké uvědomění. Zítra začne úchvatný tranzit pro vztahy a soulad citů a činů. Na FB vám k tomu určitě natočím nějaké podrobnější video.

Čtvrtek přinese pochopení, že není dobré s kýmkoli bojovat. Ve čtvrtek večer ve 21h budu vysílat webinář Jak využít čas. Odkaz na něj najdete ten den v pravém horním rohu webu hvězdných kurzů.

Pátek bude hladivý, vztahový a naplňující. Bude odměnou za vaši lásku k sobě a k druhým.

Víkend je časem zastavení, puštění všech vnějších podnětů. Užijte si svůj vnitřní svět. Už teď se na něj těšte. Je to to nejlepší kino, do kterého můžete jít.

Pondělí přinese zastavení, které bude testovat vaši schopnost přijmout pomoc. Něco prostě sami neovlivníte. A na nic nejste sami.

Ano, na nic nejste sami. Jsem tu pro vás. A tak vám dopředu prozrazuji, že 7. dubna začne kurz Pochopit a změnit! Intenzivní měsíční kurz k uchopení vlny, která teď běží ve vás i kolem vás.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta