Skip to content

Nouzový stav a svoboda

Připadáte si se všemi těmi zákazy nesvobodně? Svoboda je vnitřní pocit. Nezávislý na tom, co nemůžete či musíte.

Pojďme překonat mýtus, že omezení a povinnosti jdou proti svobodě.

V neděli přichází na čtvrt roku Saturn do Vodnáře. A my můžeme sladit napětí mezi starým a novým řádem. Můžeme prožít nový druh svobody. Svoboda je spojená s odpovědností a s přijetím smysluplného řádu. Jinak je to anarchie.

Tedy začněte tím, že přijmete smysluplnost všech omezení, a uvnitř můžete prožívat nekonečnou svobodu.

Pak si můžete uvědomit, za co skutečně nesete odpovědnost. Některé věci vám to dovolí pustit a jiné naopak koncentrovaněji uchopit. Za to, jestli váš život plyne a směřuje, jak má, totiž můžete být odpovědní jen vy. Některé věci neovlivníte, za ně odpovědnost nenesete. Ale za své reakce (třeba i ty vnitřní), za to, jakou cestu životem volíte a kolik radosti a lásky u ní prožíváte a rozdáváte, za to ano.

A nakonec můžete tvořit svůj nový řád. Sami nejlépe víte, jestli si potřebujete uklidit vzpomínky přes fotky, podvědomí přes šuplíky, myšlenky přes zbavení se nadbytku věcí doma, upravit příjem energie přes změny stravování, uklidit postoje přes cvičení těla, vztahy přes komunikaci a karmu třeba přes kurz Karmický tarot. Váš nový řád vám přinese úlevu a právě onu očišťující svobodu.

Více si můžete prohlídnout ve videu a přikládám ještě jedno o dalších poselstvích tohoto období.

Kdybyste chtěli, připojte se ve čtvrtek 19. 3. v 18h k živému webináři Lázně duše., kde si vše ještě intenzivněji prožijeme.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta