Skip to content

Schovaná moudrost

Týden od 11. do 17. června bude plný hlubokých chvil. Jak objevit moudrost, která se v nich schovává, se dozvíte ve videu.

V úterý se přesvědčíte o tom, že karma funguje, i těm, kdo na ni nevěří, i tehdy, když o ní neví.

Pokud všechny situace překryjete soucitem,

získáte nejen přízeň, která se bude později hodit, ale hlavně krásný svobodný pocit.

Ve středu zesílí vaše rozpolcenost mezi starými tradicemi a novým prosazením. Pomůže vám přijmout, že sice jste tvůrci svého osudu, ale musíte v něm zpracovat, co je vám dáno.

A činy ke zpracování karmy budou napětí harmonizovat nejlépe.

Ve čtvrtek budete mít touhu dokázat velké věci. Jen k výběru, co by jimi mohlo být, použijte oči andělů. Někdy to jsou drobnosti a jindy dobrota našeho srdce, kterou děláme svět lepší.

V pátek si užijte úžasný den, ve kterém si řekněte o pomoc s čímkoli, kde se vám bude hodit spolupráce.

Kdo si o pomoc požádá, rozhodně ji dostane.

A kdo ji nepotřebuje, může spolupráci s druhými udělat radost druhým i sobě.

V sobotu je vašim úkolem nehodnotit. A to ani kritikou ani pochvalou. Můžete vnímat a popisovat, co cítíte. Ale hodnocení druhých a druhého by vám v dalších dnech přineslo situace, ve kterých byste byli hodnoceni vy.

V neděli si užijte rodinu a chvíle spokojenosti. Je dobré vnímat, kým chcete mezi nejbližšími být a kým by museli být oni, aby vám v tom pomáhali. A pak si o tom můžete promluvit. Nebo se začít chovat tak, abyste v druhých jejich žádoucí část podpořili.

Pondělí po vás bude chtít emoční pružnost. Hlavně se neurazit kvůli hlouposti. A když už, tak nedržet negativní emoci v sobě, ale najít pro ni vysvětlení, najít její smysl. A pak ji pustit.

Příběhy se schovanou moudrostí vychází z knih Daniely Fišerové a ve videu jsou přiřazené podle astrologických tranzitů tohoto týdne.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta