Skip to content

Jít svou cestou

Co přinese tento týden?

Úterý 4. 6. – Dopoledne bude ještě doznívat novoluní, které je jako stvořené pro nové nápady nebo starty. Večer se komunikativní atmosféra změní na rodinnou.

Středa 5. 6. – Den rodinný i pracovně úspěšný. Jen emočně trochu vypjatější. Pro zpracování mnoha podnětů nezanedbávejte přes den svůj vnitřní svět.

Čtvrtek 6. 6. – Otevírání srdce zboří kdejakou překážku či špatnou náladu vás i druhých. Buďte laskaví a užívejte si to.

Pátek 7. 6. – Začíná dvoutýdenní prostor pro intenzivní kroky na své cestě. Nenechte se zlákat potřebou obdivu a důvěru v sebe berte z víry ve smysluplnost své existence.

Sobota 8. 6. – Velmi příjemný den. Jediné, co nebude fungovat je intuice, ale jinak vnitřní pohoda, příjemné vztahy, společenské uznání, požehnání – skvěle.

Neděle 9. 6. – Vyrazte do přírody a odložte tam stará zklamání. Vyhnete se tak výčitkám. Když neprojde výlet, odložte je aspoň do hlíny, třeba u přesazování kytek.

Pondělí 10. 6. – Plný den, ve kterém vám prospěje uvědomit si své touhy. Řekněte si o pomoc v jejich naplňování. Nabídněte druhým role v příběhu, který zrovna žijete.

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta