Skip to content

Silné ženy

Kolem mě je spoustu úžasných silných žen. Unést jejich sílu v partnerství není asi jednoduché, tak stejně jako je, obdivuji i muže, kteří zvládnou být oporou takto silným ženám.

Říká se, že žena je rostlina popínavá.

A potřebuje mít kolem koho se pnout. Stejně tak potřebuje sdílet svou křehkost se světem.

A to je velkým poselstvím nejen pro tento týden a nejen pro silné ženy.

Všichni bychom se měli zdokonalit v umění přepínat role a přebírat jen tolik odpovědnosti, kolik je v dané situaci třeba. Jestli vás např. pracovní či rodinné závazky nutí kontrolovat a řídit, jistě o to víc oceníte, když doma dáte druhým důvěru, aby vám mohli být podporou zase oni.

Silné ženy často říkají:

„Toužím po harmonickém vztahu.“

A naplnění této tužby jde nejčastěji přes dovolení muži, aby vám oporou mohl být. Nestačí přát si, musíte jít a risknout to. Risknout, že umenšíte sebe, že věci nebudou podle vás, že vás někdo zraní.

Tento týden je míč na vaší straně hřiště. A vašim výkopem je překonat strach, který vás nutí kontrolovat, aby vše bylo, jak má být.

Mám pro vás možná novinku.

Vše je jak má být. Stále.

Jaké budou jednotlivé dny týdne od 24. září do 30. září?

Úterý – Se startem podzimu si zarozjímejte. Síla není ve slunečních paprscích a letních radostech, ale vevnitř vás. Načerpejte si setkáním se sebou.

Středa – Překrásný den. Štěstí je ve vzduchu. Obdivujte ostatní a přijímejte ocenění svého okolí. A když by ho náhodou nebylo dost, pochvalte se sami.

Čtvrtek – Využijte tranzity přející duchovnímu rozvoji. Naplánujte si, kam byste se chtěli posunout. Nemáte-li ještě, vytvořte si doma oltář.

Pátek – Využijte novoluní pro večerní rituál. Sepište si přání pro sebe a třeba i pro naši vlast v podobě hodnot, které ji přejete, a dejte si přání na oltář.

Sobota – Přání si celý den připomínejte s vírou, že se naplní. A večer je odevzdejte matce zemi (zakopejte je nebo vraťte jejich popel hlíně).

Neděle – Užívejte si krásných vztahů. Když budete dělat cokoli pro druhé, nic neočekávejte zpět, vše dobré konejte jen z vlastní radosti.

Pondělí – Úlevný den. Dobrá doba pro uzavírání jedné etapy a pro start nové. Užijte si příjemných chvil pracovní i rodinné pohody.

This Post Has 2 Comments

  1. Peťulko, zajímalo by me, ve které místnosti v bytě mam vytvořit oltář? Popripade v jaké zóně te dané místnosti?

    1. Děkuji za dotaz, Gábinko. Oltář je vhodný v intimnější části bytu/domu, kde ti na něj nevidí návštěvy. Ve větších domech je ideální přímo meditační pokoj, či kout. V menších se většinou pro oltář jeví vhodná ložnice. Osobně doporučuji obecně bagua dosažení, tedy uprostřed stěny naproti dveřím. Ale někdy se podle dispozice pokojů může hodit jiné místo. Důležité je, aby bylo klidné, harmonické a posvátná energie v něm měla důstojné okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta