Skip to content

Soucit a zase soucit

Jaký bude týden od 13. do 19. srpna? A co přinese za hlavní téma?

Ve středu bude Venuše v zákrytu Slunce a celý týden se bude pobyhovat v jeho blízkosti. V předpovědi na celý měsíc jsme zmiňovali téma vztahů a lásky, které nám přetrvá až do září.

Specifikem tohoto týdne bude téma soucitu. Silnou Lvovskou energii můžeme žít přes vládnoucí dominantní ego nebo přes jeho velkorysé soucitem naplněné srdce. A tak pojďme využít šanci tohoto týdne odložit hodnocení situací a lidí. A vnímejme, že vše, co se děje kolem nás, je jen příležitost k procítění soucitu.

Soucit je téměř univerzální lék, který obsahuje pokoru, sdílení, moudrost, nadhled a lásku.

A jaký bude jednotlivý den tohoto týdne? Podívejme se do tarotu.

úterý – Viselec. Zasmějte se sobě. Odhoďte svou image a vyzkoušejte něco, v čem jste úplní začátečníci. Ať už je to zážitek, úvaha nebo nová aplikace.

středa – Milenci. Užijte si den s lidmi, které máte rádi. Dělejte to, co milujete. A srdcem otevřeným soucitu vnímejte lásku absolutní.

čtvrtek – Umění. O dnešním úplňku si uvědomte, do čeho vám stojí za to vkládat svou drahocenou sílu. A když to chytíte, tak tvořte. Může vzniknout něco velkého.

pátek – Spravedlnost. Udržte si svůj klid. Vás přece nic nerozhází. Den nastartujte nějakou balanční jógovou pozicí a přes den nechejte své tělo vybavit si pocit v ní.

sobota – Síla. Položte se do všeho naplno. Když byste dělali věci napůl, ponižovali byste sebe i to, čemu se věnujete. Vašim oceněním je váš růst.

neděle – Svět. Dokážete cokoli si umanete. Stačí tomu jen naplno věřit. Neřešte, kdy přijde vaše odměna. Prostě udělejte svoje max a zbytek zaplňte svou vírou.

pondělí – Slunce. Úžasný den plný šancí, úspěchů a nově dobitých území. Vciťte se do situací a naberte z nich sílu. S ničím nebojujte, prostě jen buďte vítěz.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta