Skip to content

Výhra druhých je vaší výhrou

Týden od 25. června bude příjemný a pohodový. Nebude o výkonu, dosažených metách a o soutěživosti.

Vnímejte, že máte prospěch z výhry každého.

Protože jestli jsme propojenou jednotou, tak výhra každé její části je výhrou celku. A není třeba se fixovat na to, jestli ta část celku, která je vám blíž, právě porazila nebo neporazila jinou část. Jsou to jen jiná chapadla téže jednoty.

Možná že stejně absurdně se vesmírné bytosti, Bůh, dívají na počínání lidí na zemi, na války a hádky. Je to jako, když vaše oči kriticky sledují vaše bříško. Komu to prospěje? Nebo jako, když vaše ruka fackuje vaši tvář. Co z toho ta ruka může mít? Co z toho můžete mít vy?

Každá vaše část má největší profit z toho, když přestane bojovat a bude jen svým nejlepším já. A stejné je to s jednotou na planetě a s jednotlivými bytostmi na ní. A tak tento týden nebojujte, velmi se vám uleví.

V tomto týdnu můžete uzavřít nějaké resty minulých dní, ale nic nového nezačínejte. Za týden je tady zatmění slunce a teprve pak se otevřou přirozeně splavné cesty k novým projektům.

Úterý bud pozitivní, energický den. Jediné, co můžete řešit je napětí mezi já a my a přecitlivělost na křivdy.

Středa jako karmický den připomene karmickou podstaty situací. Pomůže vnímat, že jste mezi minulostí a budoucností, v přítomnost, kde svůj stav plně tvoříte sami.

Čtvrtek znova připomene téma nevhodnosti boje. Boj škodí, ale můžete být aktivisté za něco dobrého pro všechny. Omezte i boj z potřeby vynikat, být nejlepší kvůli uznání.

Pátek přinese změny a vašim úkolem je vydýchat je, uzemnit se a dát si prostor pro jejich vstřebání. Je to také zas na nějakou dobu poslední den, kdy vše činy pro svůj smysl života půjdou rychlejší než jindy.

Sobota bude dnem lásky; obzvláště té partnerské. A tak si naplánujte aspoň trochu času, zajděte si na rande, nebo si aspoň lásku svých snů vizualizujte.

Neděle bude velmi naplňující, protože v ní budete moci zažívat, co to je „být svou cestou“, být paprskem a prostě jen zářit.

Pondělí bude přípravou na

zatmění Slunce v úterý 2. července,

ve kterém buďte s lidmi, se kterými je vám fajn, sdílejte se. A večer si udělejte rituál, třeba ten, o kterém se můžete o víkendu seznámit na webu hvězdných kurzů.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta