Skip to content

Zaměřeno na úspěch – 5.4.2020

V neděli 5. dubna ve 20 h se na vás těším na webináři zdarma Zaměřeno na úspěch. Již teď nám můžete na napsat dotazy a přihlásit se.

Přihlásit se k webináři můžete zde

This Post Has 6 Comments

 1. Krásný večer děvčatka. Mam úspěch spojeny s dysciplinou. Je nové období nakloněno větší uvolněností? Budou věcí plynout přirozenějc? aníž bychom museli tlačit na pílu? Jak se v tom uvolnit?

  Děkuji krásky 🙂

 2. Souhlasím s Renatkou, že toto období je velký dár. Trošku se obavam, že je to tak přijemné, že se nam nebude chtit zpět do ulic 🙂 Mužu porosít o nejaky tip, jak nastartovat, když vyrazíme opět do ulic?

 3. Svobodné trapeni! Boži nápad děkuji 🙂 konečně hubnuti dostava jinou dimenzí… a hlavně silnou motivaci. Hladovím ne pro to abych byla štihla, ale abych se duchovně zocelila a posilila 🙂 děkuji, děkuji 🙂 a ta krásná postava je bonus. Miluji to už ted 🙂 🙂

 4. Peťulko mohla bys mi prosím poradit, jak dotáhnout svůj projekt do konce? Mám obecně problém s dotahováním věcí a v tomto období co jsem doma, je to snad ještě těžsí. Máš pro mě prosím nějaký tip?

 5. Jeeee. Ja jsem se take “prolelkovala” k startu toho, co chci disciplinovane delat.
  A nejlepsi je že se na ty disciplinovane “ukoly” tesim kazdy den. Cvicit, meditovat, sdilet, hrat si, nove projekty v novem kabate.
  Uzasne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta