Skip to content

Astrotip na týden 11. 12. – 17. 12.:

Úterý a středa budou kvůli Lilith na Luně emočně náročnější. Najděte si v nich prostor pro vlastní relax. Ušetříte sebe i své nejbližší případných projevů nespokojenosti. Doma pořádně vyvětrejte, protože čerstvý vzduch dokáže odvanout i stará zklamání.

Vyčistěte také stůl. A to fyzicky i obrazně. Čistý pracovní stůl pomůže ve stanovování priorit. Čistý stůl ve vztazích uleví oběma stranám. Pokud tedy máte s někým cokoli nevyřčeno, najděte způsob, jak s tím konstruktivně ven.

Ve čtvrtek na svátek svaté Lucie rozsviťte co nejvíce svíček,

vždy za někoho, komu posíláte světlo, lásku a mír. Rituálně vnímejte ve světlu svíčky odlesk nestvořeného světla Absolutna. Takové světlo pak můžete rozdat dobrým lidem kolem sebe.

Od čtvrtečního večera navíc začne deset léčitelských dní. Můžete v nich vnímat bolesti druhých a svou laskavostí jim přinášet klid a úlevu. Jen je třeba udržet si nadhled, nenechat se vtáhnout do víru událostí a uvědomit si, že

je rozdíl mezi lítostí a soucitem.

U lítosti, která nepomáhá, jste emočně zasaženi a díváte se na druhého trochu dolů. U soucitu cítíte s druhým, sobě rovným, vnímáte své stejné lidství, ale nepropadáte jeho bolesti. Soucit pomáhá, protože při něm držíte pro druhého naději a víru i tam, kde ji druhý na chvíli nevnímá.

Od čtvrtka 13. do soboty 22. prosince buďte pochodní soucitu. Uvidíte, jak vám to udělá dobře na srdci.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta