Skip to content

Astrotip na týden 18. 12. – 24. 12.:

Předvánoční týden se obvykle věnuje přípravám. Jak se letos na svátky nejlépe připravit?

Úklid domova

Důležitější než pořádek doma je pořádek v sobě. Když už doma uklízíte, vnímejte, jak je váš byt/dům vaše velké tělo a úklidem v něm zařizujete klid v sobě. Nejenže budete mít z uklízení o to větší radost, ale hlavně bude mít zásadnější efekt.

Vše v pořádku

Saturn u Slunce tento týden chce, abyste si prošli zpětně všechny stíny předchozího roku. Stíny vnitřní (strachy, pochybnosti, závislosti a slabosti) i vnější (výzvy a překážky). Ne proto, abyste si je vyčítali nebo oživovali špatné vzpomínky. Ale proto, abyste našli smysl každého stínu ve svém životě. Buď cítíte, že vás daný stín posílil, něco naučil, nebo s ním předvánočně zameťte.

Vánoční výzdoba

Vůně jehličí, darované jmelí a hodně světel. Letošním Vánocům vévodí červená a modrá barva. Důležitější než dokonalá výzdoba je ale jiskřivá atmosféra. Spolehněte se na vánoční písně, pokud možno jiné než v obchodech. Určitě nějaké objevíte. A i kdyby ne, tak platí, že vánoční nálada není závislá na ničem vnějším, můžete si ji zařídit kdykoli – jen svým rozhodnutím.

Sváteční večer

Na páteční Slunovrat i na vánoční svátky si dopřejte oslavnou hostinu. Raději malé porce, ale rozmanité, aby se vás hojnost držela celý další rok. O Vánocích se můžete spolehnout na výbornou komunikaci, vřelé vztahy a dostatek síly na všechno, na co bude třeba. To je dárek od planetárního uskupení. Krásný dárek. Stačí si ho jen užít.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta