Skip to content

Astrotip na týden 20. 11. – 26. 11.:

Pořád trvá měsíc sebedůvěry, požehnání a šancí. Tak i tento týden bude nabitý.

Dva týdny od čtvrtka 22. listopadu se vám mohou vybavovat vzpomínky na různé situace z partnerských vztahů, které vás budou nutit srovnávat. Srovnávat, co bylo a je. Srovnávat, co chcete žít a co žijete. Srovnávat vaše city a city druhých. Když se udržíte v přítomnosti, bude jednodušší odolat pasti srovnávání, která většinou k ničemu nevede. Uran přes Venuši přináší milostné vzpomínky, abyste se upevnili v přesvědčení, že

city jsou důležitější než realita.

Nenechejte realitu diktovat vám, jak daleko můžete se svými city zajít. Když chcete někoho milovat je jedno, jestli žije, jestli je s vámi, jak se chová, jestli se změnil nebo naopak nezměnil, jestli vás na rukou nosí. Je to váš cit. Pokud by toto vše bylo důležité, byl by váš cit jen odrazem reality, zrcadlem. Udělejte si čas pro sebe, zajděte si v těch dvou týdnech do sauny nebo do přírody a rozjímejte o tom.

Můžete objevit, jaká část vašich citů je opravdová, pevná a nezávislá.

Od pátku bude téměř dva týdny Jupiter na Merkuru a i když je v té době Merkur retrográdní, je to krásné období pro zajímavé nápady. Můžete oživovat nápady, které jste měli kdysi, a před tím na ně nebylo správné načasování.

Na úplněk v pátek ráno 6:39

si vezměte papír a tužku a sepište všechny nápady, do kterých vás ještě láká se pustit. Teď je stačí mírně vyladit, přizpůsobit je tomu, kým jste teď, a šup s nimi do světa. Svět se na ně těší.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta