Skip to content

Astrotip na týden 27. 11. – 3. 12.:

Krásnou zprávou tohoto týdne je trvající podpora sebedůvěry a příliv nových možností. Navíc budete mít tendenci pomáhat společnosti, být prospěšní, rozdávat druhým podporu a soucit.

A právě tím může vznikat tento týden napětí mezi potřebou urvat trochu toho štěstí pro sebe, být sám sebou a na druhé straně mezi cítěním potřeb ostatních s nutností obětovat jim svůj čas a sílu.

Novinkou tohoto týdne by mohla být tendence k hněvu.

Nejčastějším důvodem vzteku bude právě toto napětí jako z karty Ďábel. Obzvláště, když ta pomoc bude náročná a vysilující a nepřinese kýžený efekt tak rychle, jak byste chtěli. Ale úkolem není ani méně pomáhat, méně soucítit ani méně toužit po svém štěstí. Úkolem tohoto týdne je vztek zpracovat. Můžete ho samozřejmě vyventilovat křikem, ale pak je stejně třeba dojít k chápajícímu nadhledu.

Vzpomeňte si na to, když se malé dítě vzteká, když nedostane to, co by si přálo. Je dobré si uvědomit, že vztek vzniká, když si myslíme, že přijde něco krásného a ono to nepřijde. Když se dítě vzteká, že nedostalo hračku, stačí mu pomoci uvědomit, že chtělo prožít radost ze hry. Když nebude lpět na jedné cestě, přijde jiná. A tak jedna ze skvělých pomůcek při zpracování hněvu je uvědomit si své předchozí očekávání a zasmát se své naivitě.

Vždyť Vesmír má pro vás vždy ještě něco lepšího, než na co jsme se těšili.

Stačí si jen uvědomit, o co nám opravdu jde (např. hra ne hračka) a otevřít se novým šancím. A samozřejmě věřit, že když cesty k tomu, po čem toužíme, budou dobrodružnější, než jsme si plánovali, přinese nám to víc, než jsme doufali.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta