Skip to content

Astrotip na týden 23. 10. – 29. 10.:

Užijte si týden lásky. Tak jednou, dvakrát do roka se Venuše, planeta lásky, dostane v horoskopu na Slunce. Naposledy jsme to mohli zažít na začátku roku. Teď nás to čeká v pátek odpoledne a pak znova až příští rok v létě. I přestože je Venuše retrográdní a my můžeme být na téma lásky a vztahů přecitlivělí, je to důvod k oslavě.

Vnímejte, že je láska všude ve vzduchu. Každý člověk někdy miloval a tak nechejte zmizet čas a prociťte, že každý je nositelem lásky. Na téměř každém místě se odehrálo nebo odehraje něco, co s pozitivními hlubokými city souvisí.

Co už jednou bylo, zůstává navždy.

Co může být, už ve skutečnosti je. A tím, když budeme všichni lásku vnímat, budeme ji posilovat.

V pátek odpoledne už si teď naplánujte oslavu. Každý po svém podle toho, co je vám vlastní. Hlavní motto:

„Jsem láska.“

A protože máme tento týden ještě jednu krásnou konstelaci a to Jupiter na Merkuru, tak pokud možno o svých citech mluvte. Celý týden bude jako stvořen pro vyjádření toho, co máte na srdci, pro sdělení hloubky vašich citů.

Komunikační výhoda graduje v pondělí v poledne, kdy vaše jasné myšlení pomůže jakékoliv domluvě. Už ale trvá a trvat bude ještě celý další týden, tak to využijte.

A protože se celé to dění odehrává ve Štíru, tak k udržení moci těchto astrologický aspektů pomůže posilovat 1. čakru. Třeba stahovat svaly v rozkroku nebo si vizualizovat červený bod, na kterém sedíte.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta