Skip to content

Astrotip na týden 30. 10. – 5. 11.:

Odložte tento týden všechny tíhy a vzpomínky z minulosti a starosti a plány do budoucna. Hlavním motivem týdne je být v přítomném okamžiku. Což teda bude v dušičkovém období náročnější, ale o to potřebnější.

Při návštěvě hřbitovů vnímejme jen to, že máme radost, že jsme právě tam, kde jsme. Že můžeme chvíli být v silnějším kontaktu se svými blízkými. Žádné vzpomínky na to, co bylo, nebo smutek z toho, co dál už nebude.

Bytí v přítomnosti je velmi osvobozující.

Díky tomu hravě zvládneme i tlaky, které budou jinak z tranzitů planet působit. Celý týden nám bude Černá Luna mučivě našeptávat, že toužíme po větším prostoru pro sebe. Ale když budeme žít přítomností, budeme cítit, že máme prostoru, kolik potřebujeme. Nebude ze strachu, že by nám chyběl, vytvářet napětí kolem sebe.

Celý týden nám bude také dračí čtverec Venuše a Uranu podsouvat milostné vzpomínky. Když budeme v přítomnosti, vyhneme se pasti srovnávání. Úkolem toho tranzitu není srovnávat realitu, ale zabývat se tím, co cítíme. A pocit lásky je na situaci kolem objektu vaší lásky nezávislý.

A do třetice žitím v přítomnosti vytěžíme krásné spojení Jupitera a Merkuru. Díky němu můžeme právě teď posunout hranice své mysli, můžeme přemýšlet a komunikovat jinak, než jsme byli zvyklí. Stačí jen být tady a teď.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta