Skip to content

Co přinese listopad?

První týden listopadu bude nejdůležitější být svou myslí v přítomnosti. Do 5. listopadu vás žití v přítomnosti ochrání od toho, abyste měli strach, že nebudete mít dost prostoru pro sebe. Jen vnímejte, že v přítomnosti dost svobody máte, že není, čeho se bát.

Z minulosti budou do 8. listopadu a pak znovu od 22. listopadu vylézat vzpomínky na různé situace z partnerských vztahů, které vás budou nutit srovnávat. Když se udržíte v přítomnosti, bude jednodušší odolat pasti srovnávání, které většinou k ničemu nevede. Uran přes Venuši přináší milostné vzpomínky, abyste se upevnili v přesvědčení, že city jsou důležitější než realita. Nenechejte realitu diktovat vám, jak daleko můžete se svými city zajít.

Od pátého listopadu bude deset dnů přát partnerství,

budete cítit podporu od těch nejbližších. Stejná doba bude dokonalá také pro komunikaci, budete se moci spolehnout i na výbornou intuici a předvídavost. Do šestého listopadu a pak zase od 23. listopadu bude Jupiter na Merkuru posouvat hranice myšlení. Otevřete se tomu, že to jde, že můžete myslet úplně jiným způsobem.

Nejlepší zprávou je, že od 11. listopadu bude měsíc Jupiter u Slunce.

Na nebi nebude v té době Jupiter pozorovatelný, zato v horoskopu bude požehnáním. Více si o tom povíme v živém webináři, který můžete zdarma sledovat v neděli 4. listopadu ve 20h na https://hvezdnekurzy.cz/co-prinese-listopad/. Již teď se tam můžete zaregistrovat.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta