Skip to content

Astrotip na týden 6. 11. – 12. 11.:

Je tu báječný týden pro vztahy a pro lásku. Nezadaní mohou skrze komunikaci a otevřenost navázat nové známosti. Ti, kteří mají vedle sebe spřízněnou duši, mohou cítit intenzivnější sladění, sdílení svých světů, vzájemnou podporu.

Vzdušný trigon Venuše a Marsu bude trvat až do poloviny měsíce a podpoříte ho nadechováním lásky. Tak, jak je na jaře láska ve vzduchu, i teď ji můžete nasávat plnými doušky. Zavřete oči, zasněte se, prociťte nebo si vzpomeňte na pocit zamilovanosti a už jen

nadechujte lásku, která je všude kolem vás.

Na pátek večer si naplánujte čas pro sebe, pro rozjímání, pro spojení se Světlem a pro posouvání hranic toho, co je možné si přát. V neděli se totiž na měsíc dostane Jupiter a Slunce k sobě a nám přibude sebevědomí, schopnost realizovat své já, požehnání do každé činnosti, která dává smysl, která má v našem životě být.

V neděli začne měsíc zázraků.

A čím více štěstí si předem dovolíme, čím více štěstí si předem představíme, že k nám může přijít, tím více nám bude naděleno. Podpoříme to posíláním podpory, štěstí a naděje dál a také každý den drobným činem, který bude demonstrovat to, že si troufneme žít víc.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta