Skip to content

Integrální astrologie – pozvánka do kurzu

Často se mě někdo ptá, jak dojít štěstí a naplnění; jak na sobě duchovně pracovat a žít to, co člověk sám žít chce.

Chcete i vy žít šťastný, smysluplný život a rozšiřovat své vědomí?

Nebo dokonce toužíte podporovat v tom ostatní? Baví vás všechny ty chvíle, kdy zase pochopíte další kousek podstaty života? Pokud ano, pak je online kurz Integrální astrologie ve Hvězdných kurzech přesně pro vás.

  1. Žádný jiný obor neumí tak pracovat s časem, číst cykly, vidět do budoucnosti. Integrální astrologie pomáhá vytěžit vrcholné turné.
  2. Integrální astrologie dokáže skvěle připravit na to, co člověka čeká. Předem pochopíte, jaký vývojový úkol je v každé situaci nachystán.
  3. Vede k uvědomění. Je jako kouzelné brýle, skrz které vidíte vše o člověku, jeho charakteru, životu, vztazích, karmě.
  4. Kurz Integrální astrologie dává nástroje, jak být tvůrcem svého života, jak ovlivňovat osud ne magií, ale poznáním.
  5. Když už byla naší civilizaci moudrost čtení planetárních sil dána, bylo by nepokorné a možná až arogantní z nich nečíst.

Tak jako zemědělec může sadit v zimě, ale asi mu z toho moc nevyroste. Tak i vy můžete jít na operaci v konfliktní termín a riskovat komplikace. Můžete se karmicky plácat a opakovat pořád stejné přešlapy. Nebo můžete naopak třeba datem svatby zvýraznit silné stránky vztahu, o kterém si dopředu zjistíte, co vás v něm čeká, a tak nebudete druhého zatěžovat něčím, co vám nemůže naplnit.

Je na vás zařídit si partnerské štěstí, pracovní úspěch, zdraví a hojnost. A Integrální astrologie vám v tom bude moc ráda k ruce.

Stejně tak ráda pomůže s tím, jak jednat s lidmi, naučí, co koho přivede ke štěstí a jak mu pomoci s tím, co zrovna prožívá. Bez astrologie můžete v krizi trpět bolestí a zklamáním, nebo s ní předem pochopit, co se máte v dané situaci naučit, a tím předejít jakékoli bolesti a zakoušet jen lehkost bytí.

A proč studovat Integrální astrologii se mnou, Petrou Černou, autorkou hvězdných kurzů? Protože dostávat čtvrthodinovou prožitkovou video-lekci co tři dny vás bude bavit. A hlavně –

Osobnostní rozvoj bez aspoň špetky spirituality může vést k prázdnotě.

Makáte na sobě, zlepšujete své dovednosti, rozvíjíte vlastnosti. Ale pokud se u toho nedotýkáte svého nitra, neobjevujete, čemu skutečně věříte, lepším člověkem vás to neudělá. Kurz Integrální astrologie dává kromě astrologie podněty a prostor k objevům sebe. Totiž k tomu, abyste byli ve správnou dobu na správném místě, nestačí jen chytit čas a smysl, musíte chytit sebe. A pomáhat druhým napojovat se na nekonečnou sílu v sobě mě baví ještě o něco víc, než má láska astrologie.

Už jste viděli dvě ukázkové video-lekce zdarma?

Chci ukázkové video-lekce zdarma

Kurz Integrální astrologie je tu připraven pro vás. Slyšíte, jak jeho volání ladí s tlukotem vašeho srdce? Těším se, že si to společně užijeme. Přihlaste se právě teď.

Více o prvním ročníku Osobnostní astrologie

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta