Skip to content

Jak využít šance

K tomu, abyste uměli využít šance je potřeba mít vyvážený jin a jang. A to globálně – jin vám pomůže zacítit příležitost a rozeznat správný čas pro správnou činnost. A jang vám pomůže přenést váš nápad do reality. I v jednotlivých detailech celého procesu využívání šancí osudu na maximum.
Vyváženost jinu a jangu je jeden z důvodů, proč jsem si pro živý webinář zdarma v neděli 4. srpna ve 20h vybrala jako hosta mého kamaráda hudebníka Milana Vidličku. Společně vás naladíme na všechny radostné možnosti, které srpen přinese. Provedeme vás astrologickými tranzity srpna, tématem naskočení na vlnu a právě oním podstatným vyvážení jinu a jangu ve vašem životě.
Těšíme se na vaše dotazy.

Vysíláme 4.8.2019 ve 20h.

This Post Has 7 Comments

  1. Kdyz jsem typ cloveka, ktery nevnima sve sance, je z bohu neebo andelu nekdo , koho mohu poprosit o pomoc tyto sance vice vnimat?

  2. Chapu to dobre, ze mohu sve sance nasmerovat tam kde si to v zivote preji? Nebo jsou sance spise poselstvi z vesmiru a s povdekem je prijmout?

  3. Pokud je nekdo vysoce uvedomely a sance nepotrebuje pro sebe, ale chce cinit pro vyssi dobro – pro planetu, republiku, prirodu, spravedlnost. Muzeme i v techto pripadech mozne neco pro sance udelat?

  4. Dobrý večer, je toto období “šancí” časem, kdy je možnost dát vztahům “druhou šanci” (v přátelství, rodinné vztahy). Pokud ano, tak jak nejbezpečněji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta