Skip to content

Kde načerpat energii a jak s ní hospodařit?

Dnes se spolu zaměříme na to, kde energii načerpáme. I když to bývá individuální, určitě mnohé napoví Luna, která prozrazuje svým znamením, jak odpočíváme a po čem toužíme.

V znamení máte Lunu?

S Lunou v Beranu toužíme po radosti a nadšení a prospěje nám pohyb.

Býku po hodnotných prožitcích a jistotách a zrelaxujeme nejlépe masáží.

Blížencích po sdílení a po nových podnětech a načerpáme povykládáním si, svěřením se, četbou.

Raku po rodině a sounáležitosti a skrze rodinnou pohodu si taky nejlépe odpočineme.

Ve Lvu po hře, úsměvu a obdivu a prospěje nám být středem pozornosti nebo si hrát s dětmi.

Panně po tom být potřebný a pomůžeme si úklidem a pak zaslouženým pohýčkáním.

Ve Vahách po harmonii, vyrovnanosti a dobrých vztazích a nejlépe načerpáme energii užíváním si s partnerem, partnerkou, kamarádkou.

S Lunou ve Štíru toužíme po silných zážitcích a rozhodně nás nabijí tantrická cvičení a adrenalin.

Ve Střelci po poznání a svobodě a nabijí nás cesty, výlety a filozofování.

Kozorohu po úspěchu a uznání a načerpáme na horách.

S Lunou ve Vodnáři toužíme po rovnoprávnosti a kamarádech a taky mezi nimi nasákneme nejvíce sil.

A s tou v Rybách po štěstí pro všechny a prospěje nám jít si zaplavat.

 

Inspirovat se ve způsobu odpočívání a nabíjení se je dobré, protože tak za kratší čas získáme více sil. Tak jako po 20 minutách relaxace, meditace může být člověk odpočatější než po několika hodinách spánku.           

 

Relaxace a spánek ale není náš jediný doping.

Pro dostatečný přísun vitality doporučuji také být s lidmi, se kterými je vám dobře. Dělat, co vás baví. Vychutnávat si život. Těšit se na nové. Realizovat se v tom, co dává smysl. Přijímat ocenění a úspěch.

 

Celý život je o kumulování energie na to, co je pro nás důležité.

Nastřádáme dost energie, kterou pak proměníme v dosaženou metu, v krásný prožitek, ve zdolanou překážku nebo v báječný úspěch. To, že víme, jak ji mít víc a jak ji ochránit, pomůžeme tomu střádání. Emocemi pod kontrolou zajistíme, aby nám neutíkala. A teď už ji jen správně zacílit. Tomu hodně pomáhají pozitivní afirmace a velmi důsledné přepisování své mysli tím, že se vidíme, cítíme, jak dané mety dosahujeme. Aby se nám přání splnila, je vyzkoušené nechat každou svou buňku nasáknout představou, že se tak děje. Pak ale na splnění nelpět a s prosbou to odevzdat tomu, čemu věříte.

 

Tip pro hospodaření s energií

Na závěr ještě přidám oblíbený tip zajišťující, abyste se svou energií uměli pěkně hospodařit. Před každým setkáním nebo činností si představíte, že máte misku jahod nebo čehokoliv malého, ve větším množství, co máte rádi. A než se do setkání, činnosti pustíte, rozhodnete, kolik jahod do toho vložíte (kolik jahod tomu člověku dáte). Pak už jen v průběhu korigujete, vzpomenete si, překontrolujete. Když už je vyčerpáno vámi povolené množství, tak si jen ve své hlavě nastavíte, že už víc nedáte. A vzhledem k tomu, že mysl tvoří realitu, tak víc jahod z vás prostě nic nedostane, nebudete-li chtít. Vždyť vám přece musí zbýt na vaše jahodové dorty, vaše mety a splnění vysněných přání. 

 

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta