Skip to content

Meditace Polykání emocí

Uklidňujete se čokoládou? Jak moc se vám daří udržet si vnitřní vyrovnanost při srážce s jakýmkoli podnětem? Vyzkoušejte meditaci „Polykání emocí“ a třeba se stane vašim trikem, jak si uchovat klid i do budoucna. Polykat emoce, které nevyjádříme, není zdravé.

Dočistit touto meditací emoce vyjádřené, nebo transformovat ty nevyjádřené, je velmi účinné.

Představte si nejsilnější emoce předešlého měsíce v ústech jako slova, která jste si mysleli, řekli nebo říct chtěli.

Už převedení emocí do slov nám umožňuje dostat se nad ně.

Pokud jste své emoce, na které si vzpomínáte, přirozeně vyjádřili, můžete přejít rovnou k polykání. Pokud cítíte, že jste v situacích, jež se vám vybavují, chtěli něco říct sobě, druhým, světu, co v tu chvíli neproběhlo, v pohodě to udělejte. Představte, jak oddělujete slova a emoce. V naprostém klidu řekněte slova, jež máte na jazyku. A emoce polkněte.

Když se emoce dostane do krku, nastane proces její transformace. Ve vašem krku se očišťuje její energie. Vám zůstává jen její síla bez znaménka plus či mínus. A z vašeho krku se její bolestivost či tíha vypouští do stran a v éteru mizí.

Pomoci si můžete ještě pohybem dlaní, které lehounce hladí krk od brady k dekoltu a podporují polykání a očištění.

Až skončíte, dopřejte si aspoň pět minut úplného klidu. Ve kterých vnímáte jen obří sílu, jež se vám z krku rozlévá po celém těle a proměňuje se do vaší stability a pevnosti

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top

Jaká je vaše životní karta